پیش بازی دیدار بارسلونا‌ و آلمریا

پیش بازی دیدار بارسلونا‌ و آلمریا

زمان برگزاری:29/9/1402

ساعت برگزاری: 21:30

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: گوادرا فرناندز

هفته هجدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

دور تر از همیشه به جام

پیش بازی دیدار بارسلونا‌ و آلمریا

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در بدترین مقطع زمانی دچار افت و مشکلات فنی شده است، بارسلونا فصل را خوب شروع کرد و در هفته های ابتدایی صدرنشینی در لالیگا را نیز تجربه کرد اما عملکرد ضعیف شاگردان ژاوی هرناندز در ماه های اخیر آنهارا از صدر جدول دور کرده است و هواداران در پایان هفته هفدهم امیدی به قهرمانی در لالیگا ندارند!. بارسلونا در سه هفته اخیر دو شکست و یک پیروزی تجربه کرده است و فاصله آبی‌اناری پوشان تا صدر جدول زیاد شده است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف والنسیا رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تنها گل بارسلونا توسط فیلیکس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 17 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 35 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 10 پیروزی، 5 تساوی و 2 شکست را تجربه کرده است. بارسلونا در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 19 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا موفق به ثبت هفت کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان تیم آلمریا قعرنشین در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، به روند پیروزی بازگردند و رتبه سوم را برای خود حفظ کنند.

آلمریا:

راهی برای ماندن نیست!

بازی های اخیر آلمریا

آلمریا فصل گذشته با هدایت روبی سرمربی 51 ساله اسپانیایی خود موفق شد در اخرین روز های پایان فصل، با فاصله یک امتیاز نسبت به رتبه خطر، بقای خود در لیگ را جشن بگرد اما فصل جاری عملکرد ضعیف شاگردان گاریتانو، هواداران را برای بقا ناامید کرده است و بنظر میرسد المریا کاندید اصلی سقوط به دسته پایین تر است. المریا در فصل جاری همچنان به پیروزی نرسیده است و فاصله 8 امتیازی برای فرار از سقوط دارد.

المریا در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسید، المریا در این دیدار عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته است و تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است!.

امار و ارقام آلمریا

المریا در 17 بازی این فصل خود موفق به کسب تنها 5 امتیاز شده است، 12 شکست و 5 تساوی حاصل کار آلمریا در لالیگا بوده است.

المریا در در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است، المریا در خط دفاع 39 گل دریافت کرده است و بدتربن خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. تیم المریا در 2 مسابقه دروازبه خود را بسته نگه داشته است وموفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

آلمریا در این هفته میهمان بارسلونا در نیوکمپ است، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند المریا موفق شود این تیم را متوقف کند تا اختلاف خود را با بارسلونا بیشتر کنند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 3-4-1-2

پنا_کانسلو_کانده_آرائوخو_بالده_گوندوغان_پدری_رومئو_رافینیا_فلیکس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_ترشتگن_مارتینز_الونسو_دیونگ

ترکیب احتمالی آلمریا 4-3-3

ماکسیمیانو_خوامی_گونزالس_‌مونتز_آکیمه_پوزو_ادریس‌بابا_لوپی_آریباس_امبارتا و لئو باپتیستائو

غایبین

کونه_ملرو_روبیل_سوارز_روبرتونه

دیدار های رو در رو

در 16 مسابقه اخیر دو تیم سهم بارسلونا 15 پیروزی و سهم المریا نیز 1 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P