پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید

زمان برگزاری:12/9/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: سانچز مارتینز

هفته پانزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

قهرمانی نمیخواهد!

پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در این فصل، فصل خوبی را سپری نمیکند و هواداران بلوگرانا هر هفته بیشتر از پیش برای کسب عنوان قهرمانی ناامید میشوند.! بنظر میرسد بارسلونا با ژاوی هرناندز به بن‌بست تاکتیکی برخورد کرده است و ثبات فصل پیش را ندارند. بارسلونا در فصل گذشته، 6 امتیاز نسبت به فصل جاری تا پایان هفته چهاردهم بیشتر جمع اوری کرده بود و شرایط بهتری نسبت به فصل جاری داشت. بارسلونا در دو هفته پیشرو به سراغ دو رقیب مستقیم خود در جدول خواهد رفت و ژاوی هرناندز میتواند با کسب نتایج خوب مجدد خود را مدعی کسب عنوان قهرمانی معرفی کند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف پورتو در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار با پیروزی رسیده است.گلهای بارسلونا در این دیدار توسط کانسلو و فلیکس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 14 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 31 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 9 پیروزی، 4 تساوی و 1 شکست به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 27 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت شش کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان تیم اتلتیکو مادرید در مهم ترین مسابقه هفته اسپانیا است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه یک پله در جدول صعود کنند و به ادامه فصل امیدوارتر شوند.

اتلتیکو مادرید:

فصل خوب، با رهبری مهندس فرانسوی

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید با هدایت دیگو سیمئونه در حال سپری کردن یک فصل خوب است، هواداران و مدریت اتلتیکو نیز از نتایج فصل بسیار خوشحال هستند و امید زیادی به کسب قهرمانی در فصل جاری دارند. اتلتیکو مادرید 14 مسابقه اخیر خود(تمامی رقابت ها) تنها در یک دیدار شکست خورده است و در هفته های گذشته قرار داد سیمئونه مجدد با اتلتیکو مادرید تمدید شده است. اتلتیکو نسبت به تمامی تیم های مدعی یک مسابقه کمتر به میدان رفته است و در صورت پیروزی در دیدار معوقه میتواند به رتبه دوم صعود کند.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف فاینورد رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای اتلتیکو در این دیدار توسط هرموسو و دو گل به خودی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 10 پیروزی, 1 تساوی و 2 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با کسب 31 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

اتلتیکو در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است، گریزمان با ثبت 9 گل بهترین گلزن اتلتیکو لقب گرفته است. اتلتیکو مادرید در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است و در 5 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میهمان بارسلونا است،هواداران اتلتیکو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، امیدهای خود برای قهرمانی را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 3-4-1-2

پنا_کانسلو_کانده_بالده_آرائوخو_مارتینز_گوندوغان_پدری_دیانگ_فلیکس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_روبرتو_ترشتگن(احتمالی)

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ویتسل_مولینا_خیمنز_لینو_کوکه_دیپائول‌_سائول_موراتا و انتونی گریزمان

غایبین

لمار_پابلو‌باریوس

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 10 و سهم‌ اتلتیکو مادرید نیز 4 پیروزی بوده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است

اپشن های شرطبندی

برد و مساوی اتلتیکو مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P