پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید

پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید

__ __ __ __ __ __ ___

بارسلونا:

خط آتش متوقف شده است!.

 

 

بازی های اخیر بارسلونا

نتایج خوب بلوگرانا در این فصل هواداران این تیم را به یک قهرمانی بدون استرس امیدوار کرده است اما شکست سنگین برابر رئال مادرید این باشگاه را وارد بحران کرده است، بارسلونا در شرایطی مقابل رئال در جام حذفی به میدان رفت که موفق به کسب 5 پیروزی متوالی شده بود اما شاگردان ژاوی هرناندز در سه دیدار اخیر خود موفق به پیروزی نشده اند و در هیچ کدام از دیدار ها نیز موفق به گلزنی نشده اند.!

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف ختافه رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شد، بارسلونا در این دیدار 2 شوت به تیرک دروازه حریف شلیک کرد.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 29 بازی خود موفق به کسب 73 امتیاز شده است و صدرنشین لالیگا در این فصل است،23 پیروزی،2 شکست و 4 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 53 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لالیگا را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 9 گل دریافت کرده است و با 22 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد!.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان اتلتیکو مادرید است، هواداران بارسلونا امیدوار هستند به روند پیروزی های خود بازگردند و پس ناکامی در سه هفته اخیر یک پیروزی مهم را جشن بگیرند.

 

 

اتلتیکو مادرید:

اوج گیری مجدد روخی بلانکوس.

 

 

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید با هدایت سیمئونه در دو فصل اخیر نتایج خوبی را به دست نیاورده است و در ابتدای فصل به دلیل نتایج ضعیف اتلتیکو در لالیگا و اروپا احتمال اخراج سرمربی با سابقه اتلتیکو بالا رفته بود اما نتایج درخشان در ماه های اخیر سرنوشت اتلتیکو و سیمئونه را عوض کرده است، اتلتیکو در 13 دیدار اخیر خود در لالیگا هرگز شکست نخورده است و موفق به کسب 10 پیروزی نیز شده است، اتلیتکو با درخشش گریزمان در شش دیدار اخیر لالیگایی خود به پیروزی رسیده است.

اتلتیکو در اخرین دیدار خود به مصاف آلمریا رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید. هردوگل اتلتیکو مادرید در این دیدار توسط گریزمان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 18 پیروزی, 6 تساوی و 5 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با 60 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

اتلتیکو در خط حمله 47 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 21 گل دریافت کرده است و در 12 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میهمان بارسلونا است،هواداران اتلتیکو امیدوار هستند انتقام شکست دور رفت را از بارسلونا بگیرند و روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهند.

 

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_گارسیا_بالده_کانده_کسیه_گاوی_بوسکتس_دیونگ_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

دمبله_پدری_روبرتو_کریستنسن

 

 

 

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویچ_مولینا_خیمنز_لمار_کوکه_دیپائول‌_کاراسکو_کوریا و انتونی گریزمان

غایبین

کوندوگبیا_لورنته_مانداوا

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 10 و سهم‌ اتلتیکو مادرید نیز 4 پیروزی بوده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است

 

 

اپشن های شرطبندی

هندکیپ صفر بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید
P