پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

زمان برگزاری:30/7/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: خوان مارتینز

هفته دهم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

تک امتیاز های دردسر ساز میشود؟

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

بازی های بارسلونا

بارسلونا تنها تیم بدون شکست لالیگا اسپانیا در فصل جاری است اما تساوی های این تیم، آنها را از صدر جدول دور کرده است. بارسلونا در فصل جاری به مشکل عجیبی در خط دفاعی برخورد کرده است و ثبات فصل گذشته را از دست داده است. آبی اناری پوشان در این فصل چند بازیکن کلیدی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده اند و جدید ترین مصدوم آنها، لواندوفسکی مهاجم لهستانی این تیم است که بنظر میرسد چند بازی آینده بارسلونا را از دست خواهد داد.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف گرانادا رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای بارسلونا در این دیدار توسط یامال و سرجی روبرتو به ثمر رسیده است. بارسلونا در این دیدار ابتدا 2-0 از میزبان خود عقب افتاد!

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 9 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 21 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز شش پیروزی و سه تساوی به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لالیگا را پس از رئال در اختیار دارد. بارسلونا در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت چهار کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان تیم اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه فاصله خود را با رئال مادرید در صدر جدول کاهش دهند.

اتلتیک بیلبائو:

تکرار روز های خوش والورده

بازی های اخیر اتلتیک بیلبائو

ارنستو والورده سرمربی 59 ساله تیم اتلتیک بیلبائو پس از کسب نتایج خوب با بیلبائو در سال 2017 موفق شد سران باشگاه بارسلونا را مجاب کرد تا با این سرمربی قرارداد امضا کنند و والورده موفق شد با بارسلونا قهرمان لالیگا اسپانیا شود اما پس از کسب نتایج ضعیف در لیگ قهرمانان اروپا این سرمربی از سکان هدایت بارسلونا اخراج شد. والورده از استراحت مجدد به بیلبائو بازگشت و نتایج خوبی را بدست اورده است، والورده در این فصل به ثبات لازم رسیده است و‌هواداران امیدوار هستند سهمیه لیگ قهرمانان را بدست بیاورند.

اتلتیک بیلبائو در اخرین دیدار خود به مصاف آلمریا رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید، گلهای بیلبائو توسط گورزتا،گارسیا و سانست به ثمر رسیده است.

امارو ارقام اتلتیک بیلبائو

بیلبائو با کسب 17 امتیاز در رتبه ششم جدول لالیگا اسپانیا قرارگرفته است، 5 پیروزی،2 شکست و 2 تساوی حاصل تلاش شاگردان ارنستو والورده در فصل جاری بوده است.

بیلبائو در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 9 گل دریافت کرده است،اونای سیمون سنگربان ملی پوش تیم بیلبائو در 5 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیک بیلبائو در این هفته به مصاف بارسلونا در خارج از خانه خود میرود، هواداران بیلبائو امیدوار هستند با یک پیروزی مهم شهر بارسلون را ترک کنند و به روند روبه رشد خود ادامه دهند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_آرائوخو_رومئو_گوندوغان_گاوی_لوپز_فلیکس و فران تورس

غایبین

پدری_دی‌یونگ_لواندوفسکی_رافینیا_کانده_یامال(احتمالی)

ترکیب احتمالی اتلتیک بیلبائو 4-2-3-1

سیمون_الوارز_ویویان_مارکوس_برچیچه_وسگا_هررا_نیکو‌ ویلیامز_سانست_گروزتا و اینیاکی ویلیامز

غایبین

گارسیا_الوارز(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 12 و سهم‌ اتلتیک بیلبائو نیز 5 پیروزی بوده است و 3 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P