پیش بازی دیدار بارسلونا و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار بارسلونا و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار بارسلونا و بایرن مونیخ

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

بارسلونا:

بارسلونا
بارسلونا

انتقام یا حذف زود هنگام؟

 

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در شب پنجم لیگ قهرمانان اروپا ابتدا باید سه امتیاز را کسب کند و در ادامه منتظر لغزش اینتر میلان در بازی همزمان باشد هواداران بارسلونا شب سختی را در پیش خواهند داشت.

بارسلونا در اخرین بازی خود به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و در یک بازی تماشایی موفق شد 4 گل وارد دروازه حریف کند، دمبله،لواندوفسکی، روبرتو و فوران تورس چهار بازیکن آبی اناری پوشان بودند که موفق به فتح دروازه بیلبائو شدند ستاره این بازی بدون شک عثمان دمبله فرانسوی بود که روی هر چهار گل بازی تاثیر مستقیم داشت و بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا شرایط خوبی در جدول ندارد و در آستانه حذف قرار دارد، بارسلونا تنها در 1 بازی موفق به پیروزی شده است و 2 شکست و 1 تساوی در کارنامه این تیم ثبت شده است و با 4 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفته است.

بارسلونا در خط حمله آمار خوبی دارد و 8 گل به ثمر رسانده است اما در خط دفاع عمکرد خوبی نداشته است و 7 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته به مصاف بایرن مونیخ میرود و شاگردان ژاوی هرناندز در صورت عدم پیروزی در این مسابقه حذف زود هنگامی خواهند داشت و در صورت پیروزی نیز باید منتظر ناکامی اینتر باشند.

 

بایرن مونیخ:

رکورد شکست ناپذیری در مراحل گروهی حفظ میشود؟

 

بازی های اخیر بایرن مونیخ

بایرن مونیخ در 32 بازی اخیر خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده است.

بایرن از سال 2017 تاکنون در مرحله گروهی لیگ قهرمانان برابر هیچ تیمی شکست نخورده است و رکوردار رئال مادرید را نیز شکست، و در این هفته به دونبال حفظ آن در اسپانیا است.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف هافنهایم رفت و با گل های جمال موسیالا و چوپوموتینگ به برتری دو گله مقابل میزبان خود رسید و خود را به یک قدمی صدرجدول بوندسلیگا رساند.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن مونیخ در چهار دیدار خود چهار پیروزی به دست اورده است و 12 امتیاز کامل صدر نشین گروه مرگ این فصل لیگ قهرمانان اروپا است، بایرن مونیخ صعود خود را به دور حذفی قطعی کرده است و در دیدار های آینده برای حفظ رکورد های خود به میدان میرود.

بایرن مونیخ در خط حمله موفق به زدن 13 گل شده است و سانه با 4 گل بهترین گلزن مونیخی ها لقب گرفته است، در خط دفاع بایرن مونیخ تنها 2 گل دریافت کرده است و در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در سال های اخیر حسابی بارسلونا و هواداران این تیم را اذیت کرده است و باردیگر به مصاف این تیم خواهد رفت، پیروزی بایرن در این دیدار میتواند به مانند فصل گذشته بارسلونا را راهی لیگ اروپا کند.

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_گارسیا_کونده_بالده_هکتور بیرین_پدری_دیونگ_بوسکتس_فاتی_دمبله و لواندوفسکی

غایبین

گاوی_آرائوخو_سرخی روبرتو_کریستنسن_دیپای_

 

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

اولرایش_پاوارد_اوپامکانو_دلیخت_دیویس_کیمیش_گورتزکا_گنبری_کومان_موسیالا و چوپوموتینگ

غایبین

هرناندز_سانه_بوناسار_نویر

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در 12 دیدار به مصاف یک دیگر رفته اند، سهم بایرن مونیخ 8 پیروزی و سهم بارسلونا 3 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

در 5 دیدار اخیر دو تیم بایرن مونیخ تیم برتر میدان بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بارسلونا و بایرن مونیخ
P