پیش بازی دیدار بارسلونا و خیرونا

پیش بازی دیدار بارسلونا و خیرونا

زمان برگزاری:19/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: دیاز اسکودروث

هفته شانزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

امید ها زنده شد

پیش بازی دیدار بارسلونا و خیرونا

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در این فصل، فصل پر نوسانی را پشت سر میگذارد و هواداران بارسلونا امیدوار هستند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند و اخر فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند. بارسلونا در این فصل 20 دیدار به میدان رفته است(تمامی رقابت ها) و تنها در دو دیدار شکست خورده است اما تساوی های پر تعداد، آنها را از صدر جدول دور کرده است، تساوی رئال مادرید در مقابل بتیس بهترین خبر برای بارسلونا بود تا بلوگرانا به ادامه مسابقات امیدوار شود.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، تنها گل بارسا در این دیدار توسط فیلیکس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 15 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 34 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز 10 پیروزی، 4 تساوی و 1 شکست به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 28 گل به ثمر رسانده است. بارسلونا در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا موفق به ثبت هفت کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان تیم خیرونا در مهم ترین مسابقه هفته اسپانیا است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه فاصله خود با رئال مادربد در صدر جدول را به عدد 2 کاهش دهند.

خیرونا:

ترمز شگفتی سازان کشیده میشود؟

بازی های اخیر خیرونا

خیرونا در فصل جاری عملکرد فوق العاده درخشان از خود به ثبت رسانده است و نگاه هارا به سمت خود خیره کرده است، خیرونا با هدایت میچل 17 دیدار( لیگ و حذفی) به میدان رفته است و تنها در یک دیدار شکست خورده است!. خیرونا در 14 مسابقه به پیروزی رسیده است و این امار بهترین شروع تاریخ خرونا در فوتبال اسپانیا است.

خیرونا در اخرین دیدار خود به مصاف اورچلا در جام حذفی اسپانیا رفت و با نتیجه 5-2 به پیروزی رسیده است، گلهای خیرونا در این دیدار توسط توره،فرناندز،پورتو و استوانی(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام خیرونا

خیرونا در 15 بازی گذشته خود 12‌ پیروزی،2 تساوی و 1 شکست به دست اورده است و با 38 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

خیرونا در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است و در کنار رئال مادرید بهترین خط‌حمله لالیگا را در اختیار دارد. خیرونا در خط دفاع نیز 18 گل دریافت کرده است، خیرونا تنها در 4 دیدار این فصل موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است!.

بازی پیشرو

خیرونا در این هفته میهمان رئال مادرید در شهر بارسلون است، هواداران خیرونا امیدوار هستند با شکست بارسلونا شگفتی سازی خود را ادامه دهند و به صدر جدول صعود کنند!.

ترکیب احتمالی بارسلونا 3-4-1-2

پنا_کانسلو_کانده_آرائوخو_کریستنسن_گوندوغان_پدری_دیانگ_رافینیا_فلیکس و رابرت لواندوفسکی

غایبین

گاوی_روبرتو_ترشتگن_الونسو

ترکیب احتمالی خیرونا 4-3-3

گازانیگا_گارسیا_بلیند_گوتیرس_کوئتو_تایگانکو_مارتین_کوبه_الکس‌گارسیا_ساویو و کریستین استوانی

غایبین

تیلا_کارلوس_هررا_بورخا گارسیا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 9 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 7 و سهم خیرونا 1 پیروزی بوده است، دو دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بارسلونا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P