پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال بتیس

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال بتیس

زمان برگزاری:25/6/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: سانچز مارتینز

هفته پنجم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال بتیس

بارسلونا:

بارسا همچنان قدردان لاماسیا

بازی های اخیر بارسلونا

بنظر میرسد کارخانه بازیکن سازی لاماسیا مجدد راه افتاده است و بهترین خبر برای هواداران این تیم است، پس از نسل طلایی بارسلونا(مسی،ژاوی،بوسکتس،اینیستا…) همراه با پپ گواردیولا هواداران نگران یک نسل طلایی دیگر بودند اما در سالهای اخیر با حضور گاوی،فاتی،بالده و هم اکنون یامال در تیم اصلی امیدوار به سالهای اینده شده اند تا یک نسل طلایی دیگر اینبار با هدایت ژاوی هرناندز به فوتبال اسپانیا و اروپا معرفی کنند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای بارسلونا در این دیدار توسط کانده و لواندوفسکی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در فصل جاری چهار دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 10 امتیاز شده است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز سه پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت دو کلین شیت در فصل جاری شده است و صدرنشین است.

بازی پیشرو

بارسلونا در پنجمین دیدار خود به مصاف رئال بتیس در ورزشگاه المپیک لوئیس کومپانیس خواهد رفت. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه، به روند پیروزی های خود ادامه دهند و خود را به صدر جدول نزدیک تر کنند.

رئال بتیس:

اهداف بزرگ در سر پلگرینی

بازی های اخیر رئال بتیس

رئال بتیس با هدایت مانوئل پلگرینی سرمربی 69 ساله خود موفق شد سهمیه لیگ اروپا را بدست بیاورد و در فصل جدید هدفی جز کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارد. بتیس در اخرین لحظات پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی موفق شد عبدالصمد ازالزولی را با پرداخت 7.5 میلیون یورو از بارسلونا بخدمت گرفت و این بازیکن میتواند اولین بازی خود برای تیم جدیدش را مقابل تیم سابق خود انجام دهد.

شکایت از ای اف سی

رئال بتیس در اخرین دیدار خود به مصاف رایووایکانو رفت و با نتیجه 1-0 موفق به کسب پیروزی شد، تنها گل بتیس در این دیدار توسط ویلیان خوزه به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال بتیس

بتیس در چهار مسابقه این فصل خود موفق به کسب هفت امتیاز شده است و در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است. دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان پلگرینی در این فصل بوده است. بتیس در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. روی سیلوا سنگربان پرتغالی تیم بتیس در فصل جدید موفق به ثبت دو کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

شاگردان مانوئل پلگرینی در هفته پنجم لالیگا اسپانیا میهمان تیم بارسلونا هستند. هواداران بتیس امیدوار هستند سومین پیروزی فصل را در این هفته بدست بیاورند و شگفتی ساز هفته لقب بگیرند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_کانده_رومئو_گوندوغان_گاوی_دیونگ_یامال و لواندوفسکی

غایبین

پدری_ارائوخو_گوندوغان(احتمالی)

ترکیب احتمالی بتیس 4-2-3-1

سیلوا_پزلا_بارترا_وینیسیوس_بیرین_روکا_رودریگوئز_ایسکو_هنریکوئه_پرز و ویلیان خوزه

غایبین

براوو_فکیر_کاروالیو_سابالی_گواردادو_روییال(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال بتیس 2 و سهم‌ بارسلونا 17 پیروزی بوده است و 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در ده دیدتر اخیر دو تیم، 9 دیدار اخیر دو تیم هست دیدار با پیروزی آبی اناری پوشان به پایان رسیده است!

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P