پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال بتیس

پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال بتیس

پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال بتیس

___ ___ ___ ___

 

بارسلونا:

عملکرد ضعیف پشت قهرمانی پنهان شد.

 

 

بازی های اخیر بارسلونا

عملکرد ژاوی در این فصل با بارسلونا خوب نبوده است اما به علت قهرمانی احتمالی در لالیگا در حاشیه امنیت خوبی قرار گرفته است. ژاوی هرناندز در این فصل از لیگ قهرمانان و لیگ اروپا حذف شده است و در جام حذفی با نتیجه پرگل مغلوب رئال مادرید شده است و در هفته های اخیر لالیگا نیز دچار افت وحشتناکی شده اند، اگر شکست های اخیر رئال مادرید در لالیگا تبدیل به پیروزی میشد قهرمانی لالیگا نیز از دست میرفت.!

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف رایو وایکانو رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد. تک گل بلوگرانا توسط لواندوفسکی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 31 بازی خود موفق به کسب 76 امتیاز شده است و صدرنشین لالیگا در این فصل است،24 پیروزی،3 شکست و 4 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 55 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لالیگا را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 11 گل دریافت کرده است و با 23 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد!.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان رئال بتیس است، هواداران بارسلونا امیدوار هستند به روند پیروزی های خود بازگردند و پس ناکامی در هفته گذشته یک پیروزی مهم را خانه جشن بگیرند.

 

 

رئال بتیس:

تلاش برای اروپایی شدن ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر رئال بتیس

عملکرد ضعیف بتیس در هفته های اخیر امید های هواداران برای کسب سهمیه اروپایی را کاهش داده است اما کادرفنی و بازیکنان این تیم امیدوار هستند نتایج اخیر را جبران کنند و سهمیه اروپایی فصل اینده را به دست آورند. بتیس در 10 دیدار اخیر خود تنها 2 پیروزی به دست اورده است و در 5 دیدار شکست خورده است.!

بتیس در اخرین دیدار خود به مصاف رئال سوسیداد رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی رسید،بتیس در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و تنها یک شوت در چارچوب به ثبت رساند.

آمار و ارقام رئال بتیس

بتیس در این فصل موفق به ثبت 14 پیروزی،7 تساوی و 10 شکست شده است و با 49 امتیاز در جایگاه 6 جدول رقابت های لالیگا‌ قرار گرفته است.

بتیس در خط حمله 39 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 33 گل دریافت کرده است، رئال بتیس در 11 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بتیس در این هفته به میهمان بارسلونا است، هواداران بتیس امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاصله خود را با رتبه های کسب سهمیه به حداقل برسانند و انتقام شکست دور رفت را نیز از بارسلونا بگیرند.!

 

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_الونسو_بالده_کانده_پدری_گاوی_بوسکتس_دیونگ_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

دمبله_روبرتو_کریستنسن

 

 

ترکیب احتمالی بتیس 4-2-3-1

سیلوا_پزلا_فلیپه_رویبال_خوان‌میراندا_گواردادو_رودریگوئز_کاروالیو_هنریکه_کانلس و آیوزه پرز

غایبین

کروز_آکوکو(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال بتیس 2 و سهم‌ بارسلونا 17 پیروزی بوده است و 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در 9 دیدار اخیر دو تیم هست دیدار با پیروزی آبی اناری پوشان به پایان رسیده است!.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال بتیس
P