پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال مادرید

پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال مادرید

پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال مادرید

___ ___ ___ ___ ___

بارسلونا:

FC_Barcelona
FC_Barcelona

ژاوی به دنبال هتریک مقابل رئال!.

 

 

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا از ابتدای فصل با خرید های هوشمندانه در نقل و انتقالات تابستانی نشان داد عزم خود را برای قهرمانی در این فصل جزم کردن است و با شروع لیگ نتایج درخشان ژاوی هرناندز با بارسلونا از راه رسید، بارسلونا در فصل جاری برخلاف رقابت های اروپایی عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته است و‌ بهترین خط دفاع کل اروپا را نیز در اختیار دارد.! بارسلونا پس از دو شکست متوالی در لیگ و اروپا به خوبی به روند پیروزی بازگشت و در سه هفته گذشته سه پیروزی با نتایج 1-0، که تخصص ژاوی هرناندز است را به دست اورده.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف بیلبائو رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل بارسلونا توسط رافینیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 25 بازی خود موفق به کسب 65 امتیاز شده است و صدرنشین لالیگا در این فصل است،21 پیروزی،2 شکست و 2 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 47 گل به ثمر رسانده است و دومین خط هجومی برتر لالیگا را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 8 گل دریافت کرده است!و با 19 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد!.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان رئال مادرید است، هواداران بارسلونا امیدوار هستند پس از پیروزی در سوپرکاپ اسپانیا و جام حذفی اینبار در لالیگا موفق به پیروزی شوند و اختلاف خود را با رئال به عدد 12 افزایش دهند.

 

 

رئال مادرید:

کهکشانی ها به دنبال اعاده حیثیت!.

 

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در این فصل عملکرد خوبی داشته است اما درخشش بارسلونا تمامی نتایج داخلی آنها را تحت تاثیر قرار داده است، رئال مادرید ابتدا سوپرکاپ را به بارسلونا تقدیم کرد سپس در دیدار رفت جام از رقیب دیرینه خود شکست خورد و در نهایت شکست در این دیدار لیگ‌ را تقدیم بارسلونا خواهد کرد تا کهکشانی ها در جام های داخلی سهمی در این فصل نداشته باشند.! رئال در 10 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است(مقابل بارسلونا)

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول در دیدار برگشت لیگ‌ قهرمانان اروپا رفت موفق شد با نتیجه 1-0 لک لک هارا شکست دهد، تنها گل رئال در این دیدار توسط کریم بنزما به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 25 بازی خود در این فصل، 17 پیروزی 5 تساوی و 3 شکست به دست آورده است و با 56 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است، اختلاف رئال با صدر جدول 9 امتیاز است.

رئال مادرید در خط حمله خود 50 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد، در خط دفاع رئال 19 گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 9 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته به مصاف بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ خواهد رفت، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاصله خود را با بارسلونا در صدر جدول کاهش دهند و همچنان امیدوار برای کسب عنوان قهرمانی در لالیگا باشند!.

 

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کریستنسن_بالده_کانده_تورس_گاوی_بوسکتس_دیونگ_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

دمبله_پدری

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_رودریگو_میلیتائو_ناچو_کارواخال_مودریچ_کروس_والورده_کاماوینگا_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

الابا

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 8 و سهم‌ بارسلونا نیز 9 پیروزی بوده است و 3 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال مادرید
P