پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال مادرید

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال مادرید

زمان برگزاری:6/8/1402

ساعت برگزاری: 17:45

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: گیل مانزانو

هفته یاردهم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

قدم بلند ژاوی برای رسیدن به رئال

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و رئال مادرید

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است و در 13 دیدار که به میدان رفته است(لالیگا و اروپا) هرگز شکست نخورده است و یکی از تیم های بدون شکست در قاره اروپا است. ژاوی هرناندز در فصل جاری اهمیت بیشتری به اکادمی لاماسیا داده است و هواداران خود را امیدوار به آینده کرده است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف شاختار اوکراین در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای بارسلونا در این دیدار توسط فوران تورس و فرمین لوپز به ثمر رسیده است. فرمین لوپز نیز بازیکن اکادمی بارسلونا است و با بیست سال سن بهترین بازیکن بارسا در این دیدار لقب گرفت!.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 10 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 24 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز هفت پیروزی و سه تساوی به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 22 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لالیگا را پس از خیرونا در اختیار دارد. بارسلونا در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت پنج کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان تیم رئال مادرید در مهم ترین و حساس ترین دیدار هفته است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه فاتح اولین الکلاسیکو فصل جدید شوند و در جدول از رئال مادرید سبقت بگیرند.

رئال مادرید:

کهکشانی ها صدر را تعارف نمیکنند!

بازی های اخیر رئال مادرید

کارلو آنجلوتی در ابتدای فصل و پس از جدایی کریم بنزما، نگرانی بزرگی در خط حمله داشت و پس از منتفی شدن حضور هری کین در مادرید، بنظر میرسید کهکشانی ها در خط حمله به مشکل بزرگی برخورد کنند اما حضور جود باینگهام نگرانی های کارلوانجلوتی را برطرف کرده است. جود بلینگهام مثل بنزما مهاجم نیست اما بهتر از بنزما راه گلزنی را پیدا کرده است و با ثبت 11 گل و 3 پاس گل در 12 مسابقه این فصل کهکشانی ها، بدون شک بهترین بازیکن رئال مادرید بوده است.

محرومیت قطعی تونالی

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف براگا پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط رودریگو و جود بلینگهام به ثمر رسیده است. بلینگهام در سه دیدار ابتدایی خود در ترکیب رئال مادرید در موفق به گلزنی شده است و در صورت یک گل دیگر در مسابقه بعد یک رکورد ویژه را به تنهایی به ثبت میرساند.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 10 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 25 امتیاز شده است و در جایگاه اول قرار گرفته است. هشت پیروزی, یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان کارلوانجلوتی در این فصل بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و جود بلینگهام با هشت گل، صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. کپا سنگربان تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت چهار کلین شیت در اسپانیا شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم بارسلونا در ورزشگاه لوئیس کومپانیس شهر بارسلون است. هواداران رئال امیدوار هستند نهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و هفته یازدهم را با صدرنشینی به اتمام برسانند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_آرائوخو_رومئو_گوندوغان_یامال_گاوی_فلیکس و فران تورس

غایبین

کانده_پدری_دی‌یونگ_لواندوفسکی و رافینیا(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_آلابا_کاوینگا_کارواخال_شوامنی_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

گولر_کورتوا_میلیتائو_خوسلو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 10 و سهم‌ رئال مادرید نیز 7 پیروزی بوده است و 3 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P