پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و سلتاویگو

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و سلتاویگو

زمان برگزاری:1/7/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: ماریانو لوپز

هفته ششم ‌رقابت های لالیگا

بارسلونا:

جان تازه با خرید های جدید

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و سلتاویگو

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا فصل را با تساوی بدون گل برابر ختافه اغاز کرد و باعث نگرانی هواداران این تیم شده بود، عمکرد فوق العاده بارسلونا در ادامه راه اما هواداران این تیم را بسیار امیدوار به اینده کرده است، فلیکس و کانسلو دو خرید لحظه اخری بارسلونا با عملکرد درخشان خیلی زود نزد هواداران محبوب شدند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف رویال آنترپ بلژیک، در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه پر گل 5-0 به پیروزی رسید، گلهای بارسلونا توسط گاوی،باتایلیه(گل به خودی)لواندوفسکی وفلیکس(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در فصل جاری پنج دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 13 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز چهار پیروزی و یک تساوی به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لالیگا را در اختیار دارد. بارسلونا در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت سه کلین شیت در فصل جاری شده است و صدرنشین است.

بازی پیشرو

بارسلونا در ششمین دیدار خود میزبان تیم سلتاویگو در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه، به روند پیروزی های خود ادامه دهند و منتظر لغزش رئال مادرید در صدر جدول باشند.

سلتاویگو:

روز های سخت بنیتیز ادامه دارد

بازی های اخیر سلتاویگو

سلتاویگو در این فصل تصمیم گرفت به رافابنیتز سرمربی 63 ساله و اسپانیایی اعتماد کند، بنیتز در اخرین دوره خود در سال 2022 از هدایت اورتون پس از نتایج ضعیف اخراج شده بود اینبار به کشور خود بازگشت اما بنظر میرید با نتایج ضعیف به زودی از هدایت سلتا برکنار خواهد شد!.

سلتاویگو در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا رفت و با نتیجه 1-0 در خانه خود شکست خورد. سلتاویگو در این دیدار چهار ضربه در چارچوب ثبت کرده است که توسط دروازبان مایورکا مهار شده است.

آمار و ارقام سلتاویگو

سلتا در پنج مسابقه این فصل خود موفق به کسب چهار امتیاز شده است و در جایگاه شانزدهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی، یک تساوی و سه شکست عملکرد شاگردان رافا بنیتز در فصل جدید لالیگا بوده است. سلتاویگو در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها موفق به ثبت چهار گل شده است، سلتا در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت در فصل جدید لالیگا نشده است.

دیدار پیشرو

شاگردان رافا بنیتز در این هفته میهمان بارسلونا، مدافع عنوان قهرمانی هستند. هواداران سلتاویگو امیدوار هستند دومین پیروزی فصل را در این هفته بدست بیاورند و شگفتی ساز هفته سوم اسپانیا لقب بگیرند و خود را از انتهای جدول رها کنند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_کانده_رومئو_تورس_گاوی_دیونگ_یامال و لواندوفسکی

غایبین

پدری_ارائوخو(احتمالی)

ترکیب احتمالی سلتاویگو 4-3-3

ویلار_دومینگوئز_نونیز_استارفلت_لاتوره_مینگوئزا_بلتران_ریستیچ_بامبا_لارسن و ایاگو اسپاس

غایبین

فرانکو سروی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 9 و سهم‌ سلتاویگو نیز 6 پیروزی بوده است و 5 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P