پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و سویا

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و سویا

زمان برگزاری:7/7/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: میگوئل آریاس

هفته هشتم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

بارسلونا:

بحران در خط دفاعی

پیش بازی دیدار‌ بارسلونا و سویا

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا فصل گذشته به دلیل عملکرد فوق العاده در خط دفاع موفق به کسب عنوان قهرمانی شد اما در فصل جاری شاگردان ژاوی هرناندز دفاع کردن را فراموش کرده اند و دفاع تیمی بارسلونا تبدیل مشکل اصلی این تیم شده است. بارسلونا در شرایطی در هفت دیدار ابتدایی خود هشت گل دریافت کرده است که فصل گذشته در پایان هفته 25 رقابت های لالیگا تنها هشت گل خورده بودند! بارسلونا 18 هفته زودتر به رکورد فصل گذشته خود رسیده است.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شد، گلهای بارسلونا در این دیدار توسط رافینیا و لوپز به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در هفت دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 17 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز پنج پیروزی و دو تساوی به دست اورده است. بارسلونا در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لالیگا را در اختیار دارد. بارسلونا در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. ترشتگن سنگربان آلمانی تیم بارسلونا موفق به ثبت سه کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته میزبان تیم سویا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با کسب برد در این مسابقه، به روند پیروزی های خود بازگردند و با یک دیدار بیشتر صدر نشین لالیگا شون.

سویا:

روز های خوب از راه رسید

بازی های اخیر سویا

قهرمان لیگ اروپا در فصل گذشته، فصل جدید را با چهار شکست متوالی شروع کرد. سویا در سه دیدار اول خود در لالیگا زمین را بدون کسب امتیاز ترک کرد و در رتبه انتهایی جدول قرار گرفته بود، در سوپرکاپ اروپا نیز سویا در ضربات پنالتی در مقابل سیتی شکست خورد تا فصل به بدترین شکل ممکن برای هواداران شروع شود. پس از ورود سرخیو راموس اما نتایج خوب سویا از راه رسید و در چهار مسابقه اخیر خود هرگز شکست نخورده اند.

سویا در اخرین دیدار خود به مصاف المریا رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسید، گلهای سویا توسط سوسو،لاملا،نصیری و لوکباکیو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام سویا

سویا در این فصل, 2 پیروزی, 1 تساوی و 3 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با 7 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است.

سویا در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 9 گل دریافت کرده است و در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

سویا در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میهمان بارسلونا است، هواداران سویا امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و با کسب امتیاز به شهر خود بازگردند

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_کانسلو_کریستنسن_بالده_کانده_رومئو_گوندوغان_گاوی_رافینیا_فلیکس و لواندوفسکی

غایبین

پدری_دی‌یونگ

 ترکیب احتمالی سویا 4-4-2

نیلند_پدروسا_گودلی_باده_راموس_ناواس_راکتیچ_سوسو_اوکامپوس_لاملا و یوسف ان‌نصیری

غایبین

مارکائو_نیانزو_اکونیا_ماریانو_تورس

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم بارسلونا 14 و سهم‌ سویا نیز 2 پیروزی بوده است و 4 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است.بارسلونا در شش دیدار اخیر خود مقابل سویا شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بارسلونا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P