پیش بازی دیدار بارسلونا و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار بارسلونا و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار بارسلونا و منچستریونایتد

ــ ــ ــ ــ‌ ـــ

بارسلونا:

افسوس برای بازی در روز پنجشنبه!

 

 

بازی های اخیر بارسلونا

 

بارسلونا در اوایل فصل وضعیت خوبی را دنبال نمیکرد، خرید بازیکنان جدید نیاز به زمان برای هماهنگی داشت و یکی از عوامل حذف آنها در مرحله گروهی همین موضوع بود، بارسلونا در شرایطی یازدهمین پیروزی متوالی خود را در هفته گذشته جشن گرفت که به گفته بسیاری از کارشناسان اروپایی حضور بارسلونا در لیگ اروپا کیفیت این جام را بالا اورده است و بارسلونا را مدعی اصلی میدانند!.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف ویارئال رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 این تیم را شکست دهد و به صدرنشینی خود در لالیگا ادامه دهد، تک‌ گل سه امتیازی بارسلونا توسط پدری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسا در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2 پیروزی, 1 تساوی و 3 شکست به دست اورده است و به عنوان تیم سوم راهی مرحله حذفی لیگ اروپا شده است.

تیم بارسا در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است، بارسا در خط دفاع نیز 12‌ گل دریافت کرده است و در هیچکدام از دیدار های خود موفق به ثبت کلین شیت نشده است!.

دیدار پیشرو

بارسا در این هفته در لیگ اروپا به مصاف منچستر یونایتد در نیوکمپ خواهد رفت، هواداران بارسا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی امید خود را برای صعود بالا ببرند وموفق شوند راهی مراحل بالاتر شوند و حتی عنوان قهرمانی را در اختیار بگیرند.

 

 

منچستریونایتد:

آزمون جدی تن هاخ!

 

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

جدایی رونالدو از منچستر جان تازه ای به رگ های تن هاخ و منچستر وارد کرد، توفق اجباری که از مارکوس رشفورد یک ستاره جدید در فوتبال انگلیتان ساخت و تیمی که رنگ و بوی تیم بودن میدهد!. منچستر یونایتد برخلاف نظر اکثر کارشناسان پس از جدایی رونالدو دچار افت نشد و تیم بهتری نیز نسبت به قبل شد و یکی از مدعیان قهرمانی در اروپاست!.

منچستر یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف لیدزیونایتد رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، گلهای منچستر توسط رشفورد و گارناچو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

یونایتد در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ اروپا 5 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است و به عنوان تیم دوم راهی مرحله پلی اف لیگ اروپا شده است.

تیم منچستر در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است، یونایتد در خط دفاع نیز 3‌ گل دریافت کرده است و در 4 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

یونایتد در دیدار پلی اف میهمان تیم بارسلونا در اسپانیا است، هواداران یونایتد امیدوار هستند با کسب نتیجه خوب به انگلیس بازگردند و بازی برگشت جشن صعود مقابل بارسلونا در برپا کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کریستنسن_البا_کانده_پدری_گاوی_دیونگ_کسیه_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

دمبله_بوستکتس

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مگوایر_شاو_دالوت_فرد_کاسمیرو_رشفورد_سانچو_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_اریکسن_سابیتزر_مارسیال_مک‌تومینای_مارتینز

 

 

دیدار های‌ رو در‌ رو

در 10 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستر یونایتد 3 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 5 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بارسلونا و منچستریونایتد
P