پیش بازی دیدار بارسلونا و ناپولی

پیش بازی دیدار بارسلونا و ناپولی

زمان برگزاری:22/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه:المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: دنی ماکلی

مرحله یک چهارم هشتم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بارسلونا اسپانیا:

پیش به سوی یک چهارم!

پیش بازی دیدار بارسلونا و ناپولی

بازی های اخیر بارسلونا اسپانیا

نتایج ضعیف بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز در شروع فصل جاری، اختلاف امتیاز آنها با صدر جدول را به 8 افزایش داده است تا شانس زیادی برای قهرمانی در لالیگا نداشته باشند و حذف از لیگ قهرمانان ازوپا میتواند یک پایان تلخ و بدون جام در این فصل را برای ژاوی هرناندز به ثبت برساند. بارسلونا در 8 دیدار اخیر خود شکست نخورده است و هواداران خود را امیدوار به صعود کرده است بارسلونا در سالهای گذشته در لیگ قهرمانان نتایج خوبی بدست نیاورده است و از زمان اخرین قهرمانی آنها بیش از هشت فصل میگذرد!.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 0-1 به پیروزی رسیده است. تنها گل بارسلونا در این دیدار توسط یامال به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا اسپانیا

تیم بارسلونا در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است و با توجه به تساوی خارج از خانه دیدار رفت، شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد دارد.

تیم بارسلونا در خط حمله به رهبری لواندوفسکی 13 گل به ثمر رسانده است, تیم بارسلونا در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است و شرایط خوبی ندارد.

بازی پیشرو

بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم ناپولی در ورزشگاه خانگی خود است.هواداران بارسلونا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار در مجموع رفت و برگشت پیروز شوند به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کنند.

ناپولی ایتالیا:

قهرمان فصل گذشته سری آ ایتالیا همانند بارسلونا، نتایج خوبی در لیگ داخلی بدست نیاورده است و در فصل جاری دو سرمربی را برکنار کرده است!. ناپولی در سری آ ایتالیا شانس بالایی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارد و تنها راه مطمئن و رسیدن مجدد ناپولی به لیگ قهرمانان فصل اینده، قهرمانی در فصل جاری است!. ناپولی با رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان 7 امتیاز فاصله دارد و برخلاف فصل گذشته با اسپالتی، نتایج خوبی در لیگ بدست نیاورده است. ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا اما تیم متفاوتی از خود نشان داده است و هواداران خود را امیدوار کرده است. ناپولی در پنج دیدار اخیر خود با سرمربی جدید، 2 پیروزی و 3 تساوی بدست اورده است و شرایط خود را بهتر کرده است.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف تورینو رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل ناپولی در این دیدار توسط کوارتسخلیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام ناپولی ایتالیا

تیم ناپولی در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، سه پیروزی، دو شکست و دو تساوی بدست اورده است.

تیم ناپولی در خط حمله به رهبری کوارتسخلیا و اوسیمن 11 گل به ثمر رسانده است, تیم ناپولی در خط دفاع شرایط خوبی نداشته است و 10 گل دریافت کرده است. الکس مرت سنگربان شماره یک تیم ناپولی، 2 کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

ناپولی در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی بارسا است. هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی  در این دیدار یک شگفتی بزرگ در کشور اسپانیا رقم بزنند و راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان شوند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کانده_مارتینز_کانسلو_کریستنسن_گوندوغان_لوپز_یامال_رافینیا و لواندوفسکی

غایبین

بالده_گاوی_آلونسو_تورس_دی‌یونگ_پدری

ترکیب احتمالی ناپولی 3-4-3

مرت_خسوس_رحمانی_دی‌لورنزو_اولویرا_ترائوره_لوبوتکا_انگیسا_پولیتانو_کوارتسخلیا و ویکتور اوسیمن

غایبین

کاجوسته_اندونگه

دیدار های رو در رو

در 9 دیدار اخیر دو تیم، سهم بارسلونا 5 پیروزی و سهم ناپولی نیز 1 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. بارسلونا در هفت دیدار اخیر دو تیم شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P