پیش بازی دیدار بارسلونا و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار بارسلونا و پاری سن ژرمن

زمان برگزاری:28/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: المپیک لوئیس کومپانیس

داور مسابقه: استوان کواچ

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بارسلونا اسپانیا:

صعود در چنگ بلوگرانا

پیش بازی دیدار بارسلونا و پاری سن ژرمن

بازی های اخیر بارسلونا اسپانیا

نتایج درخشان در ماه های گذشته امید قهرمانی را به شهر بارسلون بازگردانده است و هواداران ناامید بارسلونا، امیدوار به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده اند!. بارسلونا در 13 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 6 مسابقه اخیر خود 6 پیروزی بدست اورده است. بارسلونا در لالیگا شانس قهرمانی ندارد و تنها هدف فصل شاگردان ژاوی هرناندز، قهرمانی در لیگ قهرمانان است. بارسلونا به دلیل قرار گرفتن در سمت راحت تر جدول، شانس زیادی برای رسیدن به فینال مسابقات دارد و هواداران امیدوار هستند پس از مدت ها طعم قهرمانی در لیگ قهرمانان را بچشند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف کادیز در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل بارسلونا در این دیدار توسط فلیکس با یک ضربه دیدنی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا اسپانیا

تیم بارسلونا در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 6 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست بدست اورده است و با توجه به پیروزی در دیدار رفت، در استانه صعود به نیمه نهایی قرار گرفته است.

تیم بارسلونا در خط حمله به رهبری لواندوفسکی 19 گل به ثمر رسانده است, تیم بارسلونا در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است. تیم بارسلونا در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است و شرایط خوبی ندارد.

بازی پیشرو

بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند از پیروزی خارج از خانه خود دفاع کنند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

پاری سن ژرمن فرانسه:

خداحافظی با جام در اسپانیا؟

بازی های اخیر پاری سن ژرمن فرانسه

حسرت قهرمانی مالکان قطری پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان تمامی ندارد. دستان پاری شن ژرمن با توجه به هزینه های سرسام آور و فرار از قوانین فرپلی مالی همچنان از قهرمانی در اروپا کوتاه مانده است و پاری سن ژرمن برخلاف منچسترسیتی همچنان به بزرگ ترین ارزوی خود نرسیده است!. پاری سن ژرمن به مانند فصول گذشته عملکرد خوبی در لیگ فرانسه داشته است و در فصل جاری نیز با هدایت لوئیس انریکه جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. پاری سن ژرمن در 28 دیدار اخیر خود تنها در 1 مسابقه شکست خورده است اما این یک دیدار بدون شک مهم ترین مسابقه فصل آنها بوده است!.

پارس سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-2 در خانه خود شکست خورده است. گلهای پاری شن ژرمن در این دیدار توسط دمبله و ویتینها به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پاری سن ژرمن فرانسه

تیم پاری سن ژرمن در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 4 پیروزی، 3 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و با توجه به شکست در دیدار رفت، در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفته است.

تیم پاری سن ژرمن در خط حمله به رهبری کیلیان امباپه 15 گل به ثمر رسانده است, تیم پاری سن ژرمن در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است.دوناروما سنگربان شماره یک تیم پاری سن ژرمن موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در مسابقه برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی بارسلونا است. هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند با پیروزی در این مسابقه، شکست دیدار رفت را جبران کنند و خود را به نیمه نهایی مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کانده_کوبارسی_کانسلو_پدری_گوندوغان_دی‌یونگ_یامال_رافینیا و رابرت لواندوفسکی

غایبین

بالده_گاوی_کریستنسن_روبرتو

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 4-3-3

دوناروما_هرناندز_مارکینیوش_حکیمی_برالدو_زایرامری_اوگارته_ویتینها_راموس_دمبله و کیلیان امباپه

غایبین

ریکو_کیمپمپه

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار اخیر دو تیم، سهم بارسلونا 5 پیروزی و سهم پاری سن ژرمن نیز 3 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بارسلونا اسپانیا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P