پیش بازی دیدار بایرلورکوزن و آاس رم

پیش بازی دیدار بایرلورکوزن و آاس رم

زمان برگزاری: 20/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: بای آرنا

داور مسابقه: دني ماکلی

نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا

بایرلورکوزن آلمان:

بلیت فینال رزرو شد!

پیش بازی دیدار بایرلورکوزن و آاس رم

بازی های اخیر بایرلورکوزن آلمان

شگفتی‌سازی بایرلورکوزن با هدایت ژابی آلونسو همچنان ادامه دارد. لورکوزن در فصل جاری برای اولین مرتبه در تاریخ باشگاه خود به مقام قهرمانی بوندسلیگا رسیده است. لورکوزن تاکنون 5 مرتبه به عنوان نایب قهرمان بوندسلیگا، فصل را به اتمام رسانده است و این قهرمانی بزرگ ترین دست‌آورد آنها در فوتبال داخلی بوده است. لورکوزن تاکتون 2 مرتبه به فینال رقابت های اروپایی راه پیدا کرده است. لورکوزن در سال 1987-88 برای اولین و اخرین مرتبه راهی فینال لیگ اروپا شده است و به مقام قهرمانی رسیده است. لورکوزن در سال 2001-2 نیز به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده است اما موفق به قهرمانی نشده است. لورکوزن با هدایت ژنرال اسپانیایی خود را برای دومین قهرمانی در اروپا آماده کرده است.

بایرلورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفت و با نتیجه پرگل 5-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لورکوزن در این دیدار توسط ژاکا،پالاسیوس،شیک،بونافیس و فریمپونگ به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بایرلورکوزن آلمان

تیم لورکوزن در 11 دیدار خود در لیگ اروپا، 9 پیروزی و 2 تساوی بدست اورده است و با توجه به پیروزی دیدار رفت، در آستانه صعود به فینال قرار گرفته است.

تیم لورکوزن در خط حمله به رهبری شیک و بونیفاس 29 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد, تیم لورکوزن در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم لورکوزن موفق به ثبت 5 کلین شیت در لیگ اروپا شده است.

بازی پیشرو

لورکوزن در مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، میزبان تیم آاس رم در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران لورکوزن امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار، رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کنند و راهی فینال شوند.

آاس رم ایتالیا:

بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر آاس رم ایتالیا

تیم رم در فصل جاری لیگ اروپا با هدایت مورینیو،دروسی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است اما برای قهرمانی در اروپا کافی نبوده است!. آاس رم تاکنون 4 فینال مختلف اروپایی را تجربه کرده است و تنها 1 قهرمانی سهم آنها بوده است. تیم رم درسال 1983-84 به فینال لیگ قهرمانان رسیده است اما موفق به قهرمانی نشده است. تیم رم در سال های 1990-91 و 2022-23 به فینا لیگ اروپا صعود کرده است اما موفق به قهرمانی نشده است وهمچنان حسرت فینال فصل گذشته همراه گرگها است. تنها قهرمانی اروپایی تیم رم درسال 2021-22 با هدایت ژوزه مورینیو در لیگ کنفرانس اروپا رقم خورده است. تیم رم در دو فصل گذشته دو فینال اروپایی را تجربه کرده است و برای هتریک، کار سختی در پیش دارد!.

تیم رم در اخرین دیدار خود به مصاف یوونتوس رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار خانگی متوقف شده است. تنها گل یوونتوس در این دیدار توسط روملو لوکاکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آاس رم ایتالیا

تیم آاس رم در 13 دیدار خود در لیگ اروپا، 8 پیروزی، 3 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفته است.

تیم رم در خط حمله به رهبری دیبالا و لوکاکو 21 گل به ثمر رسانده است, تیم رم در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است. تیم آاس رم موفق به ثبت 5 کلین شیت در لیگ اروپا شده است.

بازی پیشرو

آاس رم در مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، میهمان تیم لورکوزن در ورزشگاه بای آرنا، کشور المان است. هواداران رم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اولین شکست فصل لورکوزن را رقم بزنند و شکست دیدار رفت را جبران کنند.

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

کوفر_تاح_تامپسوبا_هینکاپه_گریمالدو_استانیشیچ_اندریچ_ژاکا_فریتز_فریمپونگ و پاتریک شیک

غایبین

هولژک(احتمالی)

ترکیب احتمالی آاس رم 4-3-2-1

اسویلار_اسمالینگ_مانچینی_اسپیناتزولا_زلیک_پارادس_الشراوی_کریستانته_پلگرینی_دیبالا و روملو لوکاکو

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر که دو تیم به مصاف یکدیگر رفته اند سهم بایرلورکوزن 2 پیروزی و سهم آاس رم نیز 2 پیروزی بوده است. 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بایرلورکوزن

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P