پیش بازی دیدار بایرلورکوزن‌ و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار بایرلورکوزن‌ و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:21/11/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: بای آرنا

داور مسابقه: فلیکس زوایر

هفته بیست و یکم رقابت های بوندسلیگا آلمان

بایرلورکوزن:

بدنبال حفظ رکورد درخشان

پیش بازی دیدار بایرلورکوزن‌ و بایرن مونیخ

بازی های اخیر بایرلورکوزن

روند شگفت انگیز لورکوزن با هدایت ژابی الونسو همچنان ادامه دارد و لورکوزن تنها تیم معتبر اروپایی است که در هیچ کدام از مسابقات این فصل خود شکست نخورده است!. بایرلورکوزن در 30 مسابقه اخیر خود هرگز شکست نخورده است. لورکوزن صدرنشین بوندسلیگا و لیگ اروپا است و در جام حذفی به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است، عملکرد قدرتمندانه لورکوزن آنهارا تبدیل به مدعی شماره یک در فوتبال المان کرده است و امیدوار هستند به رکورد قهرمانی های متوالی بایرن مونیخ پایان دهند!.

بایرلورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوتگارت رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است. گلهای بایرلورکوزن در این دیدار توسط آندریچ،تاح و عدلی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرلورکوزن

لورکوزن در 20 دیدار خود در بوندسلیگا 16 پیروزی به دست آورده است، در 4 دیدار نیز به تساوی رسیده است. و در صدر جدول قرار گرفته است.

در خط حمله لورکوزن 52 گل به ثمر رسانده است و پس از بایرن مونیخ بهترین خط حمله فوتبال المان را در اختیار دارد. لورکوزن در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع بوندسلیگا را در اختیار دارد،لورکوزن در 10 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

دیدار پیشرو

لورکوزن‌ در مهم ترین مسابقه فوتبال المان میزبان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لورکوزن امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود در صدر جدول را افزایش دهند.

بایرن مونیخ:

بهترین فرصت برای سبقت

بازی های اخیر بایرن ‌مونیخ

در سالیان اخیر بایرن مونیخ همواره صدر جدول بوندسلیگا المان را بر عهده داشته است و در نهایت فصل را با قهرمانی به پایان رسانده است اما شرایط باوارایی در این فصل متفاوت شده است و بایرن مونیخ در جدول مسابقات پشت سر لورکوزن قرار گرفته است و بنظر میرسد این رقابت تا انتهای فصل ادامه داشته باشد. بایرن مونیخ در فصل جاری تنها در 2 دیدار شکست خورده است و عملکرد خوبی در طول فصل از خود به ثبت رسانده است و هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند همانند فصول گذشته در هفته های پایانی صدر جدول را در اختیار بگیرند و در نهایت قهرمان شوند.

تیم بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف گلادباخ رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای بایرن در این دیدار توسط دلیخت، پاولوویچ و هری کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 20 دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت 16 پیروزی و 2 تساوی و 2 شکست شده است. بایرن مونیخ با کسب 50 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بایرن در خط حمله 59 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد, هری کین با ثبت 24 گل بهترین گلزن بوندسلیگا لقب دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 19 گل دریافت کرده است، بایرن مونیخ موفق به ثبت 9 کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته میهمان تیم بایرلورکوزن در ورزشگاه بای ارنا است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر لورکوزن اولین شکست فصل آنها را رقم بزنند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_هینکاپیه_تامپسوبا_گریمالدو_فریمپونگ_اندریچ_ژاکا_فریتز_هوفمان و بورخا ایگلسیاس

غایبین

آرتور_بونافیس_کاسونو_پالاسیوس(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_کیم_گوئریرو_مازروبی_کیمیش_مولر_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_گنبری_سار_لایمر_کیمیش_دیویس

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لورکوزن 4 پیروزی و سهم بایرن مونیخ نیز 12 پیروزی بوده است. 4 دیدار  دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 9 دیدار اخیر دو تیم بایرن مونیخ تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P