پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و ارسنال

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و ارسنال

زمان برگزاری:29/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: الیانز آرنا

داور مسابقه: دنی ماکلی

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ:

پایان داستان توخل خوش است؟

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و ارسنال

بازی های اخیر بایرن مونیخ

قهرمانی زود هنگام بایرلورکوزن در بوندسلیگا خشم هواداران بایرن را افزایش داده است. هواداران و مدیران باشگاه بایرن توماس توخل را مقصر عدم قهرمانی بایرن پس از 11 فصل پیاپی میدانند و بدنبال توافق با ناگلزمن سرمربی تیم ملی المان برای بازگشت به بایرن پس از جام ملت های اروپا هستند!. عدم قهرمانی در بوندسلیگا، سوپرکاپ المان و جام حذفی فشار زیادی روی شانه های توخل وارد کرده است، بایرن مونیخ تنها در لیگ قهرمانان اروپا شانس قهرمانی دارد و توماس توخل تنها جام باقی مانده را برای باوارایی ها میخواهد!.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف تیم کلن در بوندسلیگا المان رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای بایرن در این دیدار توسط گوئررو و مولر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

تیم بایرن مونیخ در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 6 پیروزی، 1 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و با توجه تساوی دیدار رفت، شانس بالایی برای صعود به مرحله بعد دارد.

تیم بایرن مونیخ در خط حمله به رهبری هری کین 17 گل به ثمر رسانده است, تیم بایرن مونیخ در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم ارسنال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، نتایج ضعیف خود در بوندسلیگا را فراموش کنند و به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کنند.

آرسنال:

شلیک توپچی ها به سمت خود!

بازی های اخیر آرسنال

شرایط فوق العاده ارسنال در لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس تنها در یک هفته به بحران تبدیل شده است.! ارسنال به مانند فصل گذشته در مقطع پایانی فصل دچار افت شدید شده است و میکل ارتتا سرمربی اسپانیایی توپچی های لندن به سرنوشت تلخ فصل گذشته مواجه شده است. ارسنال خداحافظی زودهنگامی با صدرنشینی در لیگ برتر داشته است و تنها امید هواداران ارسنال، پیروزی برابر بایرن و صعود به دیدار نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان است!. ارسنال پس از 11 مسابقه شکست ناپذیری در لیگ برتر انگلیس سرانجام در ابتدای هفته طعم شکست را چشیده است و کار آنها برای ادامه فصل سخت شده است.

قوانین قهرمانی لیگ برتر تغییر کرد

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. ارسنال در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و هواداران پس از عملکرد ضعیف ارسنال، قبل از سوت پایان مسابقه ورزشگاه را ترک کرد اند!.

امار و ارقام آرسنال انگلیس

تیم ارسنال در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 5 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست بدست اورده است و خود را به جمع هشت تیم برتر اروپا رسانده است.

تیم ارسنال در خط حمله به رهبری ساکا و ژسوس 19 گل به ثمر رسانده است, تیم ارسنال در خط دفاع تنها 7 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان را در میان تیم های باقی مانده را در اختیار دارد. تیم ارسنال موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

آرسنال در مسابقه برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم بایرن در ورزشگاه الیانز ارنا شهر مونیخ است. هواداران آرسنال امیدوار هستند با پیروزی برابر بایرن یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و به جمع چهار تیم پایانی راه پیدا کنند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_دایر_مازروبی_کیمیش_لایمر_گورتسکا_سانه_مولر_موسیالا و هری کین

غایبین

بوناسار_ساشابویی_کومان_دیویس_گنبری

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_تومیاسو_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_اودگارد(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای اخیر 13 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند, 6 دیدار با پیروزی تیم بایرن و 5 دیدار با پیروزی تیم ارسنال به پایان رسیده است. 2 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P