پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و اشتوتگارت

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و اشتوتگارت

زمان برگزاری:26/9/1402

ساعت برگزاری: 22:00

ورزشگاه: آلیانز آرنا

داور مسابقه: توبیاس استیلر

هفته پانزدهم رقابت های بوندسلیگا آلمان

بایرن مونیخ:

بی ثبات، مثل توخل!

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و اشتوتگارت

بازی های اخیر بایرن مونیخ

بایرن مونیخ با هدایت توماس توخل هرگز روز های خوبی سپری نکرده است و تنها شانس ماندن در مونیخ برای سرمربی 50 ساله المانی، قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل جاری است. بایرن مونیخ در این فصل بوندسلیگا آلمان، پشت نام بایرلورکوزن قرار گرفته است و شکست سنگین 5-1 مقابل اینتراخت در هفته گذشته، هواداران این تیم را بشدت عصبانی کرده است. بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان عملکرد بهتری نسبت به بوندسلیگا از خود به نمایش گذاشته است و شاگردان توماس توخل بدون شکست، خود را به مرحله حذفی اروپا رسانده اند.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است.تنها گل بایرن مونیخ در این دیدار توسط کومان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 13 دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت 10 پیروزی و 2 تساوی و 1 شکست شده است. بایرن مونیخ با کسب 32 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و فاصله چهار امتیازی( یک دیدار کمتر)تا صدر دارد.

بایرن در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد, هری کین با ثبت 18 گل بهترین گلزن بوندسلیگا لقب دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 14 گل دریافت کرده است، بایرن مونیخ موفق به ثبت شش کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته میزبان تیم اشتوتگارت در ورزشگاه خانگی خود در شهر مونیخ است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر اشتوتگارت، شکست سنگین هفته گذشته را فراموش کنند و فاصله خود با رقبا در جدول را حفظ کنند.

اشتوتگارت:

دای روتن های شگفت انگیز

بازی های اخیر اشتوتگارت

اشتوگارت فصل گذشته کار خود را با هدایت ماتارازو امریکایی آغاز کرد، پس از نتایج ضعیف میچل ویمر جایگزین وی شد و سپس برونو لابادیا به عنوان سومین سرمربی انتخاب شد و در نهایت سباستین هوینس 41 ساله موفق شد با پیروزی در برابر هامبورگ در پلی اف بوندسلیگا، اشتوتگارت را در بالاترین سطح فوتبال المان نگه دارد!. سباستین هوینس با عملکرد درخشان خود از تیم بی ثبات اشتوتگارت، یک تیم مدعی در فصل جاری ساخته است و سطح توقع هواداران را از خوشحالی برای بقا در بوندسلیگا المان، به کسب سهمیه اروپایی افزایش داده است!.

اشتوتگارت در اخرین دیدار خود به مصاف لوزکوزن رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار به تساوی دست پیدا کرد. تنها گل اشتوتگارت در این دیدار توسط فوهریچ به ثمر رسیده است. اشتوتگارت در این دیدار 12 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و درخشش سنگربان لورکوزن مانع پیروزی این تیم شده است.

امار و ارقام اشتوتگارت

اشتوتگارت در 14 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 31 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. اشتوتگارت با هدایت سباستین هوینس 10 پیروزی، 1 تساوی و 3 شکست را تجربه کرده است. اشتوتگارت در خط حمله با درخشش سرو گیراسی 34 گل به ثمر رسانده است. اشتوتگارت در خط دفاع نیز 16 گل دریافت کرده است. تیم اشتوتگارت موفق به ثبت 5 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

اشتوتگارت در این هفته میهمان تیم مدعی، بایرن مونیخ در ورزشگاه الیانز آرنا است. هواداران اشتوتگارت امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، یک شگفتی بزرگ ‌را رقم بزنند و به رتبه دوم جدول صعود کنند!.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_کیم_اوپامکانو_دیویس_لایمر_کیمیش_تل_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_کومان_گنبری_مازروبی_ سار_دلیخت(احتمالی)

ترکیب احتمالی اشتوتگارت 4-4-2

نوبل_زاگادو_آنتون_واگنومن_میتوشتت_استیلر_کارازور_میلوت_فوهریچ_اونداو و سرو گیراسی

غایبین

هیروکی ایتو_نارتی_ایگالوف

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم اشتوتگارت تنها 1 پیروزی بوده است و سهم بایرن مونیخ 17 پیروزی, در 2 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند. در هشت دیدار اخیر دو تیم بایرن مونیخ هرگز شکست نخورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P