پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و بارسلونا

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و بارسلونا

__ __ __ __ __ __ __

بایرن مونیخ:

بایرن مونیخ
بایرن مونیخ

گودبای پارتی ناگلزمن در آلیانز ارنا؟

بنظر میرسد ناگلزمن با مشکل جدی در رختکن بایرن روبرو شده است اغاز این مشکلات از مصاحبه ناگلزمن شروع شد جایی که این مربی جوان بی تجربگی کرد و از سه بازیکن تیم خود جمال موسیالا،سانه و گنبری انتقاد کرد، انتقادی که باعث ناراحتی نویر و مولر بزرگان تیم شده و اعلام کردند بهتر است مربی روی تفکرات خودش تمرکز کند.

دیدار های اخیر بایرن

بایرن مونیخ در سه دیدار اخیر خود در بوندسلیگا موفق به پیروزی نشده است برد خارج از خانه هفته پیش بایرن مقابل اینتر خیلی از هواداران این تیم را امیدوار کرد اما اول هفته یک تساوی 2-2 مقابل اشتوگارت انتهای جدولی در خانه دوباره صدای اعتراضات را در المان بالا برد بایرن در این بازی با گل های ماتیاس تل و جمال موسیالا از حریف خود پیش بود اما دلیخت مرتکب خطای پنالتی روی بازیکن حریف شد و پیروزی بایرن با پنالتی در دقیقه 92 با تساوی عوض شد.

امار و ارقام بایرن در این فصل

بایرن مونیخ در این فصل همانطور که راحت گل مبزند راحت هم گل میخورد در سه بازی اخیر خود در بوندسلیگا 4 گل زده 4 گل خورده و فقط 3 امتیاز به دست اورده است و در رتبه سوم جدول قرار دارد.

احتمال اخراج ناگلزمن

بسیاری از خبرنگاران آلمان از احتمال اخراج ناگلزمن پس از شکست احتمالی مقابل بارسلونا خبر میدهند و از توماس توخل به عنوان جانشین وی نام میبرند

دیدار پیشرو

بایرن مونیخ در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان میزبان بارسلونا اسپانیا است،بارسلونایی که تفاوت بسیار زیادی با تیم سال های پیش دارد و یکی از اماده ترین تیم های حال حاظر اروپاست

 

بارسلونا:

به وقت انتقام، بارسلونا به دونبال انتقام گیری شکست تحقیر امیز مقابل بایرن مونیخ با هدایت ژاوی هرناندز و به رهبری قاتل لهستانی.

دیدار های اخیر بارسلونا

بارسلونا یکی از آماده ترین تیم های حال حاضر اروپاست که با پنج برد پیاپی و پرگل به مصاف بارسلونا میرود و هواداران این تیم امیدوار به گرفتن انتقام هشت گله مقابل بایرن مونیخ در الیانز ارنا هستند!

امار و ارقام بارسلونا در بازی های اخیر

بارسلونا در پنج بازی اخیر خود موفق به پنج پیروزی شده است که در این پنج بازی موفق به زدن 20 گل شده اند تا خطرناک ترین خط حمله اروپا باشند 20 گل زده و تنها 2 گل خورده برای بارسلونا در این پنج بازی ثبت شده است و کار مدافعان بایرن مونیخ سخت بنظر می آید.

بازگشت قاتل لهستانی به الیانز

لواندوفسکی پس از هشت سال اینبار به عنوان رقیب بایرن مونیخ پا به چمن الیانز ارنا میگذارد.

ناگلزمن سرمربی بایرن دذ کنفرانس قبل بازی از هوادارن بایرن درخواست تشویق لواندوفسکی در دیدار فردا کرد.

لواندوفسکی در پنج دیدار اخیر بارسلونا موفق به گلزنی شده است 9 گل و 2 پاس گل در این پنج بازی از خود به جا گذاشته است

دیدار پیشرو

بارسلونا برای دیدار مقابل بایرن راهی آلمان شده است و در مقابل این تیم قرار میگیرد باید دید آیا ژاوی هرناندز حکم اخراج ناگلزمن را امضا میکند یا خیر

 

ترکیب احتمالی بایرن 4-2-3-1:

نویر_دلیخت_هرناندز_پاوارد_دیویس_کیمیش_سابیتزر_مولر_گنبری_سانه و مانه

غایبین

بونا سار_کومان(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3:

ترشتگن_گارسیا_آرئوخو_البا_کونده_پدری_گاوی_بوسکتس_رافینیا_دمبله و لواندوفسکی

غایبین

ندارد

 

دیدارهای اخیر

دوتیم یازده دیدار باهم داشته اند که سهم بایرن هفت پیروزی و سهم بارسلونا سه پیروزی بوده است یک دیدار با تساوی به پایان رسیده است

در چهار دیدار اخیر بارسلونا شکست خورده است و بایرن مونیخ در مجموع 17 گل در چهار دیدار زده است! اخرین برد بارسلونا در سال 2015 بوده است که با نتیجه 3-0 در نیوکمپ به دست اماده است.

اپشن پیشنهادی شرطبندی

هردوتیم گل میزنند:بله

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P