پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و بایرلورکوزن

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و بایرلورکوزن

زمان برگزاری:24/6/1402

ساعت برگزاری: 22:00

ورزشگاه: آلیانز آرنا

داور مسابقه: دنیل شالاگر

هفته چهارم ‌رقابت های بوندسلیگا آلمان

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و بایرلورکوزن

بایرن مونیخ:

کین؛ فرشته نجات توخل

بازی های اخیر بایرن مونیخ

کشتی توماس توخل در مونیخ سرانجام به ساحل آرامش رسید، توخل پس از قبول کردن سکان هدایت بایرن مونیخ روز های سختی را در المان سپری کرد. توخل لیگ قهرمانان اروپا،جام حذفی المان و سوپر جام کشور المان را از دست داده است و فصل پیشرو یک فصل سرنوشت ساز برای سرمربی اسبق چلسی است تا مجدد اسم خود را سر زبان ها بیاندازد.

تیم بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف مونشن گلادباخ رفته است و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است، گلهای بایرن در این دیدار توسط سانه و ماتیاس تل به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در سه دیدار فصل جدید، موفق به ثبت سه پیروزی متوالی شده است و با کسب 9 امتیاز و تفاضل گل کمتر، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بایرن در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز دو گل دریافت کرده است، استون اولرایش سنگربان اول این فصل مونیخی ها موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در چهارمین دیدار خود میزبان بایرلورکوزن در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ است. هواداران بایرن امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود جشن بگیرند و صد جدول را بدست آورند.

بایرلورکوزن:

روز های درخشان الونسو در المان

بازی های اخیر بایرلورکوزن

لوزکوزن در این فصل با هدایت ژابی آلونسو عملکرد درخشانی را از خود به جای گذاشته است و خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کرده است!. ژابی آلونسو در دومین تجربه خود با یک انتخاب هوشمندانه فصل گذشته راهی آلمان شد و سکان هدایت لوزکوزن را برعهده گرفت و حالا پس از یکسال تبدیل به یکی از محبوب ترین سرمربیان اروپا شده است و با توجه به عملکرد خوب روی نیمکت لورکوزن، از این مربی اسپانیایی به عنوان جانشین احتمالی انجلوتی در مادرید یاد میشود.

بایرلورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف دارمشتات رفت و با نتیجه 5-1 موفق به پیروزی شده است، گلهای لورکوزن در این دیدار توسط، پالاسیوس،هوفمان،هلوژک و ویکتور بونیفاکا(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بایرلورکوزن

بایرلورکوزن در سه دیدار فصل جدید به پیروزی رسیده است و با 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به رقبا، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. لورکوزن در خط حمله خود 11 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله بوندسلیگا را نیز در اختیار, در خط شاگردان ژابی آلونسو سه گل دریافت کرده اند. هرادسکی سنگربان فنلاندی لورکوزن موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

بایرلورکوزن در چهارمین دیدار خود میهمان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز ارنا است. هواداران لورکوزن امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود را در هفته چهارم جشن بگیرند و صدر جدول را خفظ کنند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

اولرایش_اوپامکانو_کیم_مازروبی_دیویس_گورتسکا_کیمیش_سانه_کومان_مولر_و هری کین

غایبین

نویر_گوئررو_موسیالا(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_کاسونوح_تامپسوبا_گریمالدو_فریمپونگ_پالاسیوس_ژاکا_فریتز_هوفمان و ویکتور بونیفاکا

غایبین

پاتریک شیک_آرتور

دیدار های رودرو دو تیم

در 20 دیدار اخیر دو تیم 13 پیروزی سهم بایرن مونیخ و 4 پیروزی نیز سهم لورکوزن ببوده است. 3 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P