پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و دورتموند

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و دورتموند

زمان برگزاری:11/1/1403

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: آلیانز ارنا

داور مسابقه: هارم اوسمرس

هفته بیست و هفتم رقابت های بوندسلیگا آلمان

بایرن مونیخ:

توخل بدنبال اعاده حیثیت

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و دورتموند

بازی های اخیر بایرن مونیخ

سه شکست متوالی برابر لورکوزن،لاتزیو و بوخوم کار بایرن مونیخ در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا را سخت کرده است. بایرن مونیخ در بوندسلیگا شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی ندارد اما باوارایی ها با یک بازگشت صعود خود در لیگ قهرمانان را جشن گرفته اند و همچنان امیدوار به قهرمانی هستند!. بایرن مونیخ فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و مدیران این باشگاه بدنبال استخدام مربی جدید برای فصل آینده هستند.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود پیش از شروع فیفادی به مصاف دارمشتات در بوندسلیگا رفت و با نتیجه پرگل 5-2 به پیروزی رسیده است. گلهای بایرن در این دیدار توسط کین،گنبری،تل و موسیالا(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 26دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت 19 پیروزی و 3 تساوی و 4 شکست شده است. بایرن مونیخ با کسب 60 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بایرن در خط حمله 78 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد, هری کین با ثبت 31 گل بهترین گلزن بوندسلیگا لقب دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 31 گل دریافت کرده است، بایرن مونیخ موفق به ثبت 9 کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در جذاب ترین مسابقه این هفته فوتبال المان، میزبان تیم دورتموند در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر دورتمون به روند پیروزی خود ادامه دهند و فاصله خود با صدر جدول را موقتا به عدد 7 کاهش دهند.!

بورسیا دورتموند

تخته گاز به سمت لیگ قهرمانان!

بازی های اخیر بورسیا دورتموند

دورتموند در فصل جاری با توجه به اوج گیری لورکوزن و اشتوتگارت با یک چالش جدید مواجه شده است. زنبور های وستفالن در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته اند و یک خطر بزرگ آنهارا تهدید میکند!. بوندسلیگا در فصل جاری یکی از جذاب ترین لیگ های اروپایی بوده است. یکی از رقابت های جذاب بوندسلیگا در فصل جاری، رقابت دورتموند و لایپزیش برای اخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل اینده است، زنبور ها با پیروزی های پیاپی در ماه گذشته همچنان سرنوشت کسب سهمیه را در دستان خود دارند اما کوچک ترین لغزش در ادامه فصل میتواند کار آنها برای ادامه فصل را سخت تر کند.

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف اینتراخت رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای دورتموند در این دیدار توسط هوملس،امره‌جان و ادیمی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند

دورتموند در 26 مسابقه گذشته خود 14 پیروزی،4 شکست و 8 تساوی به دست آورده است و با کسب 50 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 53 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم نیکولاس فولکروگ با 11 گل لقب گرفته است، دورتموند در خط دفاع 32 گل دریافت کرده است و با ثبت 8 کلین شیت در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

دورتموند در این هفته میهمان بایرن در ورزشگاه الیانز ارنا شهر مونیخ است ،هواداران دورتموند امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، رتبه چهارم را حفظ کنند و فاصله خود با تیم های لایپزیش و فرانکفورت را موقتا افزایش دهند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

اولرایش_دلیخت_دایر_دیویس_پاولوویچ_کیمیش_مولر_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_سار_پرتز_کومان_نویر و مازروبی(احتمالی)

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_اشلوتربرگ_ماتسن_ریرسون_سوله_امره‌جان_اوزجان_سانچو_برانت_مالن و نیکلاس فولکبرگ

غایبین

هالر_سابیتزر

دیدار های رودرو دو تیم

در 20 دیدار اخیر دو تیم 16 پیروزی سهم بایرن مونیخ و 3 پیروزی نیز سهم دورتموند بوده است. 1 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است. در 11 دیدار اخیر دو تیم، بایرن مونیخ هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P