پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و رئال مادرید

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و رئال مادرید

زمان برگزاری11/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: آلیانز آرنا

داور مسابقه: کلمنت تورپین

نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ آلمان:

توخل بدنبال جاودانه شدن!

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و رئال مادرید

بازی های اخیر بایرن مونیخ آلمان

بایرن مونیخ برخلاف بوندسلیگا، عملکرد درخشانی در لیگ قهرمانان اروپا از خود به نمایش گذاشته است و هواداران بایزن مونیخ امیدوار هستند با هدایت توماس توخل، در پایان فصل جام قهرمانی را بدست آورند. توماس توخل در سالیان اخیر عملکرد درخشانی در لیگ قهرمانان از خود به نمایش گذاشته است، توخل در فصول اخیر دو فینال را با تیم های پاری سن ژرمن و چلسی تجربه کرده است و یک قهرمانی بدست اورده است. هواداران بایرن مونیخ در روز های اخیر خواهان تمدید قرارداد با توماس توخل شده اند اما سرمربی المانی تمایل به ماندن در مونیخ ندارد و قصد دارد با جام قهرمانی از جمع مونیخی ها جدا شود.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف اینتراخت در بوندسلیگا المان رفت و با نتیجه 1-2 به پیروزی رسیده است. هردوگل بایرن در این دیدار توسط هری کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

تیم بایرن مونیخ در 10 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی، 1 شکست و 2 تساوی بدست اورده است و خود را به نیمه نهایی مسابقات رسانده است.

تیم بایرن مونیخ در خط حمله به رهبری هری کین 18 گل به ثمر رسانده است, تیم بایرن مونیخ در خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است. تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، نتایج ضعیف خود در بوندسلیگا را فراموش کنند و یک گام بلند برای صعود به فینال مسابقات بردارند.

رئال مادرید اسپانیا:

آسمان کهکشانی ها پر ستاره تر میشود!

بازی های اخیر رئال مادرید

نتایج درخشان رئال مادرید سطح توقع هواداران رئال مادرید را بالا برده است و پس از حذف منچسترسیتی در مرحله قبل بیگ فهرمانان،هواداران پرشمار رئال مادرید در سراسر دنیا خود را برای یک قهرمانی دیگر در لیگ قهرمانان آماده کرده اند!. رئال مادرید تنها یک قدم تا قطعی کردن قهرمانی در لالیگا فاصله دارد و شاگردان کارلو آنچلوتی تمرکز اصلی خود را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان گذاشته اند. رئال مادرید در 40 دیدار اخیر خود (وقت های قانونی) هرگز شکست نخورده است و تنها باشگاه بدون شکست در لیگ قهرمانان فصل جاری لقب گرفته است!. کارلتو سرمربی ایتالیایی تیم رئال مادرید در فصل جاری به دلیل در اختیار نداشتن مهاجم نوک پس از سالها سیستم رئال مادرید را از 3 مهاجم به 2 مهاجم کاهش داده است اما حضور جود بلینگهام پشت سر مهاجمان، برگ برنده پیرمرد ایتالیایی در فصل جاری بوده است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف رئال سوسیداد در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل رئال مادرید در این دیدار توسط اردا گولر، پدیده ترکیه ای رئال مادرید به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

تیم رئال مادرید در 10 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی و 3 بدست اورده است و بدون شکست خود را به مرحله نیمه نهایی رسانده است.

تیم رئال مادرید در خط حمله به رهبری بلینگهام و وینیسیوس 22 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم رئال مادرید در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است. تیم رئال مادرید موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز ارنا کشور المان است. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و امید خود برای صعود به فینال را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_کیم_دایر_دیویس_کیمیش_پالوویچ_گورتسکا_سانه_مولر_موسیالا و هری کین

غایبین

بوناسار_ساشابویی_کومان_دلیخت(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_شوامنی_مندی_واسکز_کاماوینگا_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا_کورتوا_کارواخال

دیدار های رو در رو

در 16 دیدار اخیر دو تیم سهم بایرن مونیخ 4 پیروزی و سهم رئال مادرید نیز 9 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 7 دیدار اخیر (رسمی) دو تیم رئال مادرید هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P