پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و لاتزیو

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و لاتزیو

زمان برگزاری:15/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: الیانز آرنا

داور مسابقه: اسلاوکو وینچیچ

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

بایرن مونیخ آلمان:

گودبای پارتی توخل؟

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و لاتزیو

بازی های اخیر بایرن مونیخ آلمان

اخرین و تنها شانس توماس توخل برای هدایت بایرن مونیخ تا پایان فصل، نتایج درخشان در لیگ قهرمانان اروپا است. توقف بایرن مونیخ در هفته گذشته و پیروزی لورکوزن در بوندسلیگا اختلاف امتیاز آنها با صدر جدول را به عدد 10 افزایش داده است و بنظر میرسد بایرن مونیخ با هدایت توماس توخل قهرمانی در بوندسلیگا را از دست داده است.! توماس توخل بدترین نتایج دوران مربیگری خود را در بایرن مونیخ تجربه کرد و تعداد زیادی از جام های ممکن را واگذار کرده است. بایرن مونیخ در پنج دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی بدست اورده است و در سه مسابقه شکست خورده است.!

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف فایبورگ رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای بایرن در این دیدار توسط موسیالا و تل به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ آلمان

تیم بایرن مونیخ در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، پنج پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است و در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است!

تیم بایرن مونیخ در خط حمله به رهبری هری کین 12 گل به ثمر رسانده است, تیم بایرن مونیخ در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. تیم بایرن مونیخ موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و شرایط خوبی ندارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم لاتزیو در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار شکست 1-0 دور رفت را جبران کنند و خود را به جمع هشت تیم برتر اروپا برسانند.

لاتزیو:

بلند پروازی عقاب ها ادامه دارد؟

بازی های اخیر لاتزیو

عقاب های پایتخت همانند بایرن مونیخ نتایج خوبی در لیگ داخلی بدست نیاورده اند. لاتزیو در سری آ ایتالیا شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارد و تنها راه رسیدن مجدد لاتزیو به لیگ قهرمانان فصل اینده، قهرمانی در فصل جاری است!. لاتزیو با رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان 11 امتیاز فاصله دارد و برخلاف فصل گذشته، نتایج خوبی بدست نیاورده است. لاتزیو در لیگ قهرمانان اروپا اما تیم متفاوتی از خود نشان داده است و هواداران خود را امیدوار کرده است. لاتزیو در پنج دیدار اخیر خود 2 پیروزی و 3 شکست بدست اورده است و شرایط خوبی ندارد.

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف میلان در یک مسابقه جنجالی رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. بازیکنان لاتزیو در این دیدار 3 مرتبه از داور مسابقه کارت قرمز دریافت کردند و در نهایت مسابقه را با 8 نفر به پایان رساندند!.

امار و ارقام لاتزیو ایتالیا

تیم لاتزیو در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، دو شکست و یک تساوی بدست اورده است و در آستانه صعود به جمع 8 تیم برتر اروپا قرار گرفته است!.

تیم لاتزیو در خط حمله به رهبری چیرو ایموبیله 8 گل به ثمر رسانده است, تیم لاتزیو در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. ایوان پراودل سنگربان شماره یک تیم لاتزیو که در این فصل لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده است، 3 کلین شیت نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

لاتزیو در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم بایرن در ورزشگاه الیانز ارنا شهر مونیخ المان است. هواداران لاتزیو امیدوار هستند از شرایط بایرن مونیخ استفاده کنند و با تساوی یا پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان شوند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_کیم_گوئریرو_دایر_کیمیش_مولر_تل_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_گنبری_سار_لایمر_کومان_سانه_اوپامکانو_مازروبی

ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پراودل_رومانیولی_فوئنتس_ماروسیچ_پلگرینی_البرتو_گوئندوزی_وسینو_ایساکسن_ زاکانی و فلیپه اندرسون

غایبین

پاتریک_روولا

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالهای اخیر 3 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند, 2 دیدار با پیروزی تیم بایرن مونیخ و 1 دیدار نیز با پیروزی تیم لاتزیو به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P