پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و ‌هافنهایم

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و ‌هافنهایم

زمان برگزاری:22/10/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: آلیانز آرنا

داور مسابقه: بنجامین براند

هفته شانزدهم رقابت های بوندسلیگا آلمان

بایرن مونیخ:

رونمایی از ورژن 2024 توماس توخل

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و ‌هافنهایم

بازی های اخیر بایرن مونیخ

بایرن مونیخ سال 2023 را با تنها یک جام(قهرمانی در بوندسلیگا) به پایان رساند و سال خوبی را با توماس توخل سپری نکرده است. بایرن مونیخ در فصل جاری برخلاف فصول گذشته، صدر جدول را تجربه نکرده است و یک رقیب جدی به نام بایرلورکوزن در بوندسلیگا دارد. بایرن مونیخ پس از شکست سنگین برابر اینتراخت در سه دیدار پایانی خود به پیروزی رسیده است و شرایط خوبی دارد.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف وولسفبورگ رفتو با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای بایرن در این دیدار توسط موسیالا و کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 15 دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت 12 پیروزی و 2 تساوی و 1 شکست شده است. بایرن مونیخ با کسب 38 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و فاصله چهار امتیازی( یک دیدار کمتر)تا صدر دارد.

سرمربی جدید برزیل معرفی شد

 بایرن در خط حمله 49 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد, هری کین با ثبت 21 گل بهترین گلزن بوندسلیگا لقب دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 15 گل دریافت کرده است، بایرن مونیخ موفق به ثبت هفت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته میزبان تیم هافنهایم در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر هافنهایم، چهارمین پیروزی پیاپی خود را بدست ا‌ورند و فاصله خود را با صدر جدول کاهش دهند.

هافنهایم:

بحران در کمین است

بازی های اخیر هافنهایم

هافنهایم با هدایت ماتارازو فصل را خوب شروع کرد و در 9 هفته ابتدایی 6 پیروزی بدست اورد اما هافنهایم در ماه های اخیر روز های سختی پشت سر گذاشته است و شاگردان ماتارازو در 8 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده اند و مسیر سقوط به پایین جدول را طی میکنند. هافنهایم قصل گذشته نیز لیگ را در رتبه 12 جدول به پایان رساند و پس از خروج ناگلزمن روز های خوبی را سپری نمیکند.

هافنهایم در اخرین دیدار خود به مصاف دارمشتات رفت و با نتیجه 3-3 در این دیدار متوقف شد، گلهای هافنهایم در این دیدار توسط کراماریچ و ببوئه(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام هافنهایم

هافنهایم در 16 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 24 امتیاز شده است و در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است. هافنهایم با هدایت پلگرینو ماتارازو 7 پیروزی، 3 تساوی و 6 شکست را تجربه کرده است. هافنهایم در خط حمله 32 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 30 گل دریافت کرده است. تیم هافنهایم موفق به ثبت 1 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

هافنهایم در این هفته میهمان تیم مدعی، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ است. هواداران هافنهایم امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، خود را به منطقه کسب سهمیه نزدیک کنند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_اوپامکانو_دیویس_لایمر_کیمیش_کومان_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_کیم_گنبری_مازروبی_ سار

ترکیب احتمالی هافنهایم 3-1-4-3

بوئمان_کاباک_بروکس_وگت_استاچ_اسکوف_پرومل_کادرابک_گریلیتچ_ورخهوست و اندره کراماریچ

غایبین

بریشا_مارکو‌جوهن_ساماسیکو_گیگر_کونته(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم بایرن مونیخ 13 پیروزی و سهم هافنهایم نیز 4 پیروزی, در 3 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند. در 5 دیدار اخیر دو تیم بایرن مونیخ هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P