پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و پاری سن‌ ژرمن

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و پاری سن‌ ژرمن

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و پاری سن‌ ژرمن

__ __ __ __ __ __

 

بایرن مونیخ:

رستگاری در مونیخ؟.

 

 

بازی های اخیر بایرن مونیخ

بایرن مونیخ در ماه های گذشته عملکرد خوبی نداشت و باعث نزدیکی رقبا در بوندسلیگا به آنها شد اما در هفته های اخیر بایرن مونیخ به روند پیروزی بازگشته و صدر جدول المان را در اختیار گرفته است،بایرن‌ مونیخ در لیگ قهرمانان اما یک تیم متفاوت نشان داده است و از شروع مسابقات در تمامی دیدار ها به پیروزی رسیده است و هواداران این تیم امیدوار هستند یک رکورد ویژه را خلق کنند.!

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوتگارت رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، گلهای بایرن در این دیدار توسط دلیخت و چوپوموتینگ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 5 دیدار خود 4 پیروزی به دست اورده است،و در یک دیدار شکست خورده است. بایرن مونیخ در 7 دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان 7 پیروزی به دست اورده است!.

تیم بایرن مونیخ در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است ،بایرن در خط دفاع نیز 4‌ گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بایرن در این هفته لیگ قهرمانان در مرحله حذفی میزبان تیم پاری‌سن‌ژرمن در شهر مونیخ است، هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند نتیجه 1-0 مسابقه رفت را حفظ کنند و با پیروزی یا تساوی در خانه جشن صعود را برپا کنند.

 

 

پاری سن ژرمن:

ماموریت سخت در جهنم الیانز!

 

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

کریستف گالتیه به خوبی میداند که مدیران قطری پاری سن ژرمن با هزینه های زیاد فقط قهرمانی در اروپا میخواهند و کنار رفتن در اولین مرحله حذفی میتواند برای این مربی فرانسوی گران تمام شود و شاید صندلی خود را از دست بدهند!. پاری سن ژرمن پس از سه شکست متوالی در ماه گذشته موفق شد هر سه دیدار پایانی خود را با پیروزی پشت شر بگذارد و با روحیه خوب وارد کشور المان شود.

پاری سن ژرمن در اخرین دیدار خود به مصاف نانت رفت و با نتیجه پرگل 4-2 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای پی اس جی توسط پریرا،مسی،امباپه و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن در 5 دیدار خود 3 پیروزی به دست اورده است،و در دو دیدار شکست خورده است. پاری سن زرمن در 7 دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان تنها در یک دیدار شکست خورده است.

تیم پاری سن ژرمن در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است ،پی اس جی در خط دفاع نیز 9‌ گل دریافت کرده است و در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پاری سن ژرمن در این هفته به مصاف بایرن مونیخ در کشور المان خواهد رفت، هواداران پاری سن ژرمن امیدوار هستند شکست خانگی دور رفت را در مونیخ جبران کنند و موفق شوند از این مرحله صعود کنند!.

 

 

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

زومر_دلیخت_اوپامکانو_دیویس_کانسلو_کیمیش_کومان_گورتسکا_موسیالا_مولر و چوپوموتینگ

غایبین

هرناندز_نویر_پاوارد

 

 

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 3-5-3

دوناروما_راموس_مارکینیوش_پریرا_حکیمی_مندس_وراتی_رویز_ویتینیا_امباپت و لیونل مسی

غایبین

سانچز_موکیله_نیمار_کیمپمپه

 

 

دیدار های رو در رو

در 7 بازی اخیر دو تیم سهم بایرن 5 پیروزی و سهم پاری‌سن‌ژرمن نیز 2 پیروزی بوده است,بازی های دوتیم با تساوی به اتمام نرسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و پاری سن‌ ژرمن
P