پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و یونیون برلین

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و یونیون برلین

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و یونیون برلین

___ ___ ___ ___ ___

 

بایرن مونیخ:

 

صدر از دست رفت!.

 

بازی های اخیر بایرن مونیخ

فرصت سوزی های مونیخی ها همچنان ادامه دارد، بایرن مونیخ در ابتدای سال میلادی 8 امتیاز نسبت به دورتمند بیشتر داشت اما با شروع هفته بیست و دوم بوندسلیگا دورتمند با هدایت ترزیچ 3 امتیاز نسبت به بایرن مونیخ در صدر جدول بیشتر دارد، شاگردان ناگلزمن در 6 دیدار اخیر خود در بوندسلیگا تنها 2 پیروزی به دست اورده اند و شرایط خوبی ندارند.

بایرن‌ مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف گلادباخ رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورد، گلهای بایرن توسط چوپوموتینگ و ماتیاس تل به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن مونیخ در 21 بازی خود 12 پیروزی، 7 تساوی و 2 شکست به دست اورده است و با 43 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بایرن مونیخ در خط حمله 61 گل به ثمر رسانده است،بایرن بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد و جمال موسیالا با 10 گل زده بهترین گلزن این تیم است، بایرن مونیخ در خط دفاع 21 گل دریافت کرده است، بایرن در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته به مصاف یونیون برلین در مونیخ میرود،هواداران بایرن امیدوار هستند با کسب یک پیروزی خانگی خود را به صدر جدول برسانند و فاصله خود را با یکی از رقبای مستقیم برای قهرمانی افزایش دهند.

 

 

یونیون برلین؛

شگفتی ساز ها!.

 

بازی های اخیر یونیون برلین

یونیون برلین در حال سپری کردن یک فصل رویایی در تاریخ باشگاه خود است، یونیون با حساب بازی های دوستانه پس از جام جهانی در 14 دیدار شکست نخورده اند و در 12 بازی نیز پیروز شده اند و تنها در دو دیدار به تساوی رسیده اند، یونیون برلین در بوندسلیگا و لیگ اروپا شرایط خوبی دارد و هواداران خود را حتی امیدوار به قهرمانی کرده است!.

یونیول برلین در اخرین دیدار خود به مصاف اژاکس در لیگ اروپا رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسید و راهی مرحله بعد لیگ اروپا شد، گلهای یونیون برلین توسط جورانویچ،کنوخ و دوئخی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام یونیون برلین

یونیون برلین در 21 دیدار خود در این فصل بوندسلیگا المان، 13 پیروزی,4 شکست و 4 تساوی به دست اورده است و با 43 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تیم یونیون برلین در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است، برلینی ها در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده است، یونیون برلین در 7 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

یونیون برلین در این هفته میهمان بایرن مونیخ است، هواداران یونیون امیدوار هستند روند شکست ناپذیری خود در ماه های اخیر را ادامه دهند و اینبار با خلق یک شگفتی بزرگ در الیانز ارنا، بایرن را شکست دهند و هم امتیاز دورتمند در صدر جدول شوند!.

 

 

 

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

زومر_دلیخت_پاوارد_دیویس_کانسلو_کیمیش_کومان_سانه_موسیالا_گورتسکا و اریک ماکسیم چوپوموتینگ

غایبین

هرناندز_نویر_مازروبی_اوپامکانو

 

 

 

ترکیب احتمالی یونیون برلین 3-5-2

رونوح_لیته_کنوخ_دوئخی_جورانویچ_تورسبی_خدیرا_لایدونی_هابرر_سایباتچه و شرالدو بکر

غایبین

اندراس شافر

 

 

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر دو تیم سهم بایرن مونیخ 4 پیروزی بوده است,و 3 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند.یونیون برلین در سالهای اخیر موفق به پیروزی برابر بایرن نشده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ صفر بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ و یونیون برلین
P