پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و یونیون برلین

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و یونیون برلین

زمان برگزاری:4/11/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: آلیانز آرنا

داور مسابقه: فرانک ویلنبورگ

هفته سیزدهم( معوقه) رقابت های بوندسلیگا آلمان

بایرن مونیخ:

توخل در برزخ!

پیش بازی دیدار بایرن مونیخ‌ و یونیون برلین

بازی های اخیر بایرن مونیخ

بایرن مونیخ با هدایت توماس توخل عملکرد خوبی در فصل جاری بوندسلیگا بدست اورده است اما عملکرد درخشان بایرلورکوزن، نتایج بایرن مونیخ را تحت تاثیر گذاشته است. بایرن مونیخ در پنج دیدار اخیر خود در بوندسلیگا دو مرتبه زمین مسابقه را با شکست ترک کرده است و از دست رفتن شش امتیاز، کار توخل را برای تکرار قهرمانی سخت کرده است. هواداران بایرن مونیخ از عملکرد توماس تپخل رضایت ندارند و بنظر میرسد توماس توخل اخرین فصل خود در مونیخ را پشت سر میگذارد.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف وردربرمن رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. بایرن مونیخ در این دیدار 7 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما درخشش سنگربان وردربرمن مانع گلزنی بایرن شده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 17 دیدار فصل در بوندسلیگا المان، موفق به ثبت 13 پیروزی و 2 تساوی و 2 شکست شده است. بایرن مونیخ با کسب 41 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و فاصله هفت امتیازی( یک دیدار کمتر)تا صدر دارد.

بایرن در خط حمله 52 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد, هری کین با ثبت 22 گل بهترین گلزن بوندسلیگا لقب دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 16 گل دریافت کرده است، بایرن مونیخ موفق به ثبت 8 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در این هفته میزبان تیم یونیون برلین در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر یونیون برلین فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند.

یونیون برلین:

جنگجویان قصد سقوط ندارند

بازی های اخیر یونیون برلین

عملکرد ضعیف یونیون برلین با هدایت اورس فشر در ابتدای فصل، یونیون برلین را تبدیل به کاندید اصلی سقوط کرد و آنها برای هفته های زیادی قعرنشینی در جدول را تجربه کرده اند. انتخاب نناد بجلیکا به عنوان سرمربی، بهترین انتخاب کادر مدریتی یونیون برلین بوده است. یونیون برلین با سرمربی جدید نتایج خوبی بدست اورده است، یونیون برلین در چهار دیدار باسرمربی جدید خود هفت امتیاز بدست اورده است و از منطقه قرمز جدول فرار کرده است.

خرید های جدید پرسپولیس

یونیون برلین در اخرین دیدار خود به مصاف فرایبورگ رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی رسیده است. یونیون برلین در این دیدار چهار ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما در گلزنی ناکام بوده است.

امار و ارقام یونیون برلین

یونیون برلین در 16 دیدار خود در این فصل بوندسلیگا المان، 4 پیروزی, 2تساوی و 10 شکست به دست اورده است و با کسب 14 امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفته است.

تیم یونیون برلین در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است، یونیون در خط دفاع نیز 31 گل دریافت کرده است، فردریک رونو سنگربان ملی پوش دانمارکی این تیم موفق به ثبت 2 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

یونیون برلین در این هفته رقابت های بوندسلیگا المان میهمان بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا است، هواداران یونیون امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شگفتی سازی کنند و فاصله خود با منطقه سقوط را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

نویر_دلیخت_اوپامکانو_دیویس_لایمر_کیمیش_کومان_سانه_گورتسکا_موسیالا و هری کین

غایبین

بچمان_کیم_گنبری_مازروبی_سار

ترکیب احتمالی یونیون برلین 3-5-2

رونو_لیته_وگت_کنوچ_جورانویچ_کرال_گوزتس_هابرر_آرنسن_بهرنس و کوین ولاند

غایبین

لایدونی_خدیرا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار اخیر دو تیم سهم بایرن مونیخ 5 پیروزی و 3 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است. یونیون برلین در سالهای اخیر مقابل بایرن مونیخ به پیروزی نرسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد بایرن مونیخ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P