پیش بازی دیدار بایرن و اشتوگارت

پیش بازی دیدار بایرن و اشتوگارت

پیش بازی دیدار بایرن و اشتوگارت

__ __ __ __ __ __ __ __ __

اشتوگارت

فصل گذشته اشتوگارت به علت پیروزی بازی رو در رو مقابل هرتابرلین از رفتن به پلی اف نجات پیدا کرد و در لیگ با هدایت ماتارازو امریکایی ماندنی شد .

اشتوگارت در فصل جدید در پایان هفته پنجم موفق به پیروزی نشده است و چهار تساوی و یک شکست در کارنامه ثبت کرده است تیمی که خوب گل میزند و خوب هم گل میخورد!

آمار و ارقام و بازی پیشرو

اشتوگارت در پنج بازی چهار گل زده و پنج گل خورده در دیدار های خارج از خانه هنوز شکستی نخورده است و موفق به متوقف کردن کلن و وردربرمن خارج از خانه شده است بهترین نتیجه این تیم را میتوان از تساوی هفته اول این تیم مقابل لایپزیک نام برد اشتوگارت در هفته دوم فاصله چندان زیادی با پیروزی نداشت اما در دقیقه 95 پیروزی را با تساوی مقابل وردربرمن عوض کرد تا همچنان در حسرت برد باقی بمانند .

در این هفته کار بسیار سخت اشتوگارت در آلیانز ارنا شاهد خواهیم بود بازی که میتواند همجنان هواداران این تیم را در حسرت برد باقی نگه دارد.

 

بایرن:

بایرن مونیخ
بایرن مونیخ

قهرمان سال های اخیر آلمان در دو دیدار اخیر خود در لیگ موفق به پیروزی نشده بود تا از جایگاه اول خود پایین بیاید و در رتبه سوم هفته پنجم را تمام کند .

بایرن در اولین بازی فصل جدید لیگ قهرمانان مقابل اینتر بازی درخشانی را انجام داد و موفق به پیروزی 2-0 در ایتالیا مقابل اینتر شد بازی که اگر درخشش اونانا با 10 مهار موفق نبود نتیجه ای دیگر رقم میخورد .

عدم استفاده از فرصت ها

بعد از خروج لواندوفسکی این تیم با مشکلات گلزنی مواجه شده است و بایرن در سه بازی گذشته خود 37 شوت چارچوب ثبت کرده است که از این 37 شوت تنها 4 توپ به تور دروازه حریفان وارد شده است! و سهم سادیو مانه صفر گل بازیکنی که جا پای لواندوفسکی گذاشته است و مقایسه های زیادی با این بازیکن میشود.

بازی پیشروی بایرن

بایرن در این هفته میزبان اشتوگارت است بازی که برد در آن برای شاگردان ناگلزمن بسیار مهم است تا دوباره خود را به صدر جدول نزدیک کنند.

 

ترکیب احتمالی بایرن 4-2-3-1

نویر_دلیخت_هرناندز_پاوارد_دیویس_گورتسکا_مولر_کیمیش_موسیالا_سانه و مانه

غایبین

بونا سار

 

ترکیب احتمالی اشتوگارت 3-5-2

مولر_آنتون_هیروکی ایتو_ماوروپانوس_استنزل_اندو_سوسا_آهامادا_فوهریچ_گیراسای و امومپا

غایبین

کولیبالی_پفیفر_وانگنومان

 

دیدار های اخیر

در بیست بازی اخیر دو تیم 18 برد سهم بایرن مونیخ 1برد سهم اشتوگارت و یک دیدار مساوی که این مساوی در دیدار برگشت فصل گذشته اتفاق افتاده است در الیانز ارنا دو تیم به تساوی 2-2 رضایت داده اند دیدار رفت دو تیم 5-0 به نفع بایرن تنها برد اشتوگارت سال 2018 در الیانز ارنا رخ داده است و موفق به شکست 4-1 بایرن در خانه شده اند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بایرن و اشتوگارت
P