پیش بازی دیدار برایتون و آرسنال

پیش بازی دیدار برایتون و آرسنال

زمان برگزاری:18/1/1403

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: فالمر

داور مسابقه: جان بروکس

هفته سی‌و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

برایتون:

دی‌زربی فرمول پیروزی را گم کرده است!

پیش بازی دیدار برایتون و آرسنال

بازی های اخیر برایتون

شایعات رسانه ای بابت جدایی روبرتو دی زربی در پایان فصل، برای مرغان دریایی انگلیس، گردان تمام شده است و هواداران برایتون روز های سختی را پشت سر میگذارند. نتایج خوب برایتون در فصل گذشته با هدایت دی‌زربی توقعات هواداران را بالا برده است و نتایج فصل جاری را یک شکست تلقی میکنند!. برایتون در 8 مسابقه اخیر خود تنها در 2 مسابقه به پیروزی رسیده است و در 5 مسابقه شکست خورده است!. برایتون در ماه گذشته با قبول شکست برابر ولورهمپتون و رم از جام حذفی انگلیس و لیگ اروپا کنار رفته است و روز های سختی در انتظار آنها در لیگ برتر انگلیس است.

برایتون در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 0-0 در این مسابقه متوقف شده است. برایتپن در این دیدار عملکرد خوبی داشت اما درخشش سنگربان برنتفورد مانع گلزنی مرغ های دریایی شد.

امارو ارقام برایتون

برایتون با کسب 43 امتیاز در رتبه 9 جدول لیگ برتر انگلیس قرارگرفته است، 11 پیروزی، 9 شکست و 10 تساوی حاصل تلاش شاگردان دی‌زربی در فصل جاری بوده است.

برایتون در خط حمله 51 گل به ثمر رسانده است، برایتون در خط دفاع 46 گل دریافت کرده است، برایتون در فصل جاری موفق به ثبت 5 کلین شیت شده است و در جایگاه پانزدهم قرار دارد!

بازی پیشرو

برایتون در این هفته میزبان تیم ارسنال در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران برایتون امیدوار هستند با یک پیروزی مهم، به روند ناکامی های خود پایان دهند و خود را همچنان در کورس کسب سهمیه نگه دارند.

آرسنال:

لشکرکشی به سمت صدر!

بازی های اخیر آرسنال

روند شکست ناپذیری توپچی های لندن در انگلیس همچنان ادامه دارد. شاگردان میکل ارتتا در 10 مسابقه اخیر خود(لیگ برتر) هرگز شکست نخورده اند و در 9 مسابقه به پیروزی رسیده اند. ارسنال با حذف از جام حذفی، تمرکز اصلی خود را برای لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا گذاشته است و هواداران ارسنال امیدوار هستند پس از سالیان طولانی مدت دو افتخار بزرگ را در این فصل تجربه کنند!. ارسنال با توجه به مسابقات باقی مانده یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در انگلیس است و بازیکنان ارسنال امیدوار هستند برخلاف فصل گذشته، جام قهرمانی را در پایان فصل بالای سر خود قرار دهند.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف لوتون رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط اودگارد و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 68 امتیاز در 30 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 21 پیروزی, 4 شکست و 5 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه دوم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 72 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 13 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.!

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته لیگ برتر انگلیس، میهمان برایتون در ورزشگاه فالمر است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک پیروزی مهم در لیگ برتر بدست آورند و موقتا به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی برایتون 4-2-3-1

‌‌وربروگن_وانهچکا_دانک_استوپینان_گروپ_لمپتی_بالبا_آدینگرا_انکیسو_بونانوته و دنی ولبک

غایبین

مارچ_میتوما_میلنر_گیلمور_وبستر_فرگوسن

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_کیویور_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_ساکا و کای هاورتز

غایبین

تیمبر_ساکا(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 16 دیدار اخیر دو تیم سهم برایتون 6 پیروزی و سهم آرسنال نیز 7 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مسای ارسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P