پیش بازی دیدار برایتون و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار برایتون و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار برایتون و منچستریونایتد

___ ___ ___ ___ ___

برایتون:

مرغ های دریایی بدنبال انتقام

 

 

بازی های اخیر برایتون

فصل رویایی برایتون با روبرتو دیزربی ایتالیایی همچنان ادامه دارد و آنها تبدیل به یکی از قدرت های انگلیس در فصل جاری شده اند.! برایتون در جام حذفی تا مرحله نیم نهایی پیشرفت و در ضربات پنالتی توسط منچستر یونایتد حذف شد و از فینال تاریخی بازماند. روبرتو دی‌زربی سرمربی برایتون به واسطه عملکرد خوب در انگلیس مورد توجه چندین باشگاه بزرگ دنیا از جمله چلسی و یوونتوس قرار گرفته است.

برایتون در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 6-0 در این دیدار پیروز شد.گلهای برایتون در این دیدار توسط گروپ،اونداو و دنی ولبک(هرکدام 2 گل) به ثمر رسیده است.

امارو ارقام برایتون

برایتون با 52 امتیاز در رتبه هشتم جدول قرارگرفته است، 15 پیروزی،9 شکست و 7 تساوی حاصل کار این تیم در فصل جاری بوده است.

برایتون در خط حمله 61 گل به ثمر رسانده است و یکی از بهترین خط هجوم انگلیس را در اختیار دارد، برایتون در خط دفاع 40 گل دریافت کرده است، خط دفاع و دروازبان برایتون در 10 دیدار دروازه خود‌ را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

برایتون در این هفته به مصاف منچستریونایتد در خانه خود میرود، هواداران برایتون امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی انتقام شکست جام حذفی را بگیرند، در صورت پیروزی در این دیدار برایتون امیدوار تر از گذشته برای کسب سهمیه اروپایی میشود.

 

 

منچستریونایتد:

نقشه تن هاخ برای رتبه سوم

 

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

اوج گیری لیورپول زنگ خطر را برای نیوکاسل و منچستر یونایتد در جدول به صدا در اورده است و اریگ تن هاخ سرمربی موفق شیاطین سرخ امیدوار است با یک پیروزی مهم به رتبه سوم جدول صعود کند و نگرانی هارا کاهش دهد. منچستر در این فصل پس از قهرمانی در جام اتحادیه شانس قهرمانی در جام حذفی را نیز دارد و با کسب سهمیه لیگ قهرمانان میتواند یک فصل موفق را پشت سر بگذارد.هواداران منچستر امید زیادی نیز به لیگ اروپا داشتند اما عملکرد ضعیف در خط دفاعی اجازه پیشروی بیشتر را به شاگردان تن هاخ نداد.!

منچستر یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تک گل منچستر توسط فرناندز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 32 بازی خود در این فصل موفق به کسب 19 پیروزی، 7 شکست و 6 تساوی شده است و با 63 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 49 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 16 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 39 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 15 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته استو در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میهمان برایتون است،هواداران منچستر امیدوار هستند به روند پیروزی در لیگ برتر ادامه دهند و یک پیروزی مهم به دست آورند تا به رتبه سوم جدول صعود کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی برایتون 4-2-3-1

‌‌استله_کولویل_دانک_ولتمن_مارچ_اونداو_میتوما_الیستر_استوپینان_پاسکال گروپ و دنی ولبک

غایبین

لمپتی_لانانا_فرگوسن(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_مالاسیا_شاو_ون‌بیساکا_کاسمیرو_اریکسن_سانچو_آنتونی_فرناندز و مارکوس رشفورد

غایبین

فن‌د‌بیک_مارتینز_گرینوود_گارناچو_مک‌تومینای_واران

 

 

دیدار های رو در رو

در 14 دیدار اخیر دو تیم سهم برایتون 4 پیروزی و سهم منچستریونایتد نیز 10 پیروزی بوده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی برایتون

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار برایتون و منچستریونایتد
P