پیش بازی دیدار برزیل و سوئیس

پیش بازی دیدار برزیل و سوئیس

پیش بازی دیدار برزیل و سوئیس

__ __ __ __ __ __ __

تیم ملی برزیل:

بدون نیمار در ادامه مسیر

 

بازی های اخیر تیم ملی برزیل

از تیم ملی برزیل به عنوان بالا ترین شانس های قهرمانی در قطر یاد میشود، عملکرد درخشان سلسائو در اولین گام نیز احتمال قهرمانی آنهارا بالا تر نیز برد.

تیم ملی برزیل در اخرین بازی خود به مصاف تیم ملی صربستان رفت و موفق شد با یک‌ نمایش درخشان صربستان را با نتیجه 2-0 شکست دهد، گلهای برزیل در این دیدار را ریچالیسون به زیبایی به ثمر رساند و اولین گلهای خود در جام جهانی را جشن گرفت. بدترین اتفاق برای برزیلی ها مصدومیت نیمار بود که این بازیکن سه دیدار گروهی را به علت مصدومیت از دست داد.

امار و ارقام تیم ملی برزیل

تیم ملی برزیل که رنک یک فیفا را در اختیار دارد و در پنج دیدار اخیر خود در تمامی بازی ها پیروز بوده است و از اخرین شکست این تیم 16 دیدار میگذرد.

برزیل در خط حمله موفق به زدن 16 گل شده است و میانگین گل 3 در هر بازی را ثبت کرده است، برزیل در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

برزیل در دومین دیدار خود در جام جهانی قطر به مصاف تیم ملی سوئیس میرود،هواداران پر شمار برزیل در سراسر دنیا امیدوار هستند با پیروزی برابر سوئیس در پایان بازی جشن صعود به مرحله بعد را بگیرند.

 

تیم ملی سوئیس

صلیب سرخ اروپا به دنبال صعود

 

بازی های اخیر تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در یک سال اخیر کارهای بزرگی‌ را انجام داده است، سوئیس در یورو فرانسه را حذف کرد و در پلی اف جام جهانی موفق شد بالا تر از ایتالیا در جدول قرار بگیرد و حالا میتواند با رفتن به مرحله بعد در جام جهانی قطر کارهای این فصلش را تکمیل کند.

سوئیس در اخرین دیدار خود به مصاف نماینده قاره سیاه کامرون رفت، سوئیس در این دیدار موفق شد با نتیجه 1-0 زمین مسابقه را با پیروزی ترک کنذ و تک‌ گل این را امبولو به ثمر رساند.

امار و‌ ارقام تیم ملی سوئیس

تیم ملی سوئیس در پنج دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است، تنها شکست این تیم در دیدار تدارکاتی بوده است.

سوئیس در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است، و در خط دفاعی 4 گل دریافت کرده است سوئیس در 2 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

سوئیس در دومین دیدار خود به مصاف برزیل خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند بتوانند در این دیدار موفق به کسب امتیاز شوند تا در روز اخر مرحله گروهی کار ساده تری داشته باشند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی برزیل 4-3-3

آلیسون_سیلوا_مارکینیوش_دنیلو_ساندرو_پاکتا _کاسیمیرو_وینیسیوس_رافینیا_آنتونی و ریچالیسون

غایبین

تلس_نیمار_گیمارش(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تیم ملی سوئیس 4-2-3-1

سومر_اکانجی_الودی_ویدمر_رودریگز_فرولر_ژاکا_وارگاس_شقیری_اوکافور و امبولو

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم تاکنون 3 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند که برزیل هرگز موفق به پیروزی نشده است، 1 پیروزی سهم سوئیس و 2 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است، دیدار دو تیم در جام جهانی 2018 روسیه با تساوی 2-2 به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار برزیل و سوئیس
P