پیش بازی دیدار برزیل و کره‌جنوبی

پیش بازی دیدار برزیل و کره‌جنوبی

پیش بازی دیدار برزیل و کره‌جنوبی

ــ ــ ــ ــ ــ ــ ــ

تیم ملی برزیل:

تیم ملی برزیل
تیم ملی برزیل

مصدومیت دست بردار سلسائو نیست.

 

بازی های اخیر تیم ملی برزیل

تیم ملی برزیل علیرغم پر ستاره بودن لیست خود برای قهرمانی در جام جهانی قطر، در هفته های گذشته تعداد زیادی از بازیکنان سرشناس خود را از دست داده است،در جدید ترین لیست این تیم گابریل ژسوس و الکس تلس به نیمار،دنیلو و ساندرو پیوستند تا دست تیته خالی تر از قبل شود.

تیم ملی برزیل در اخرین دیدار خود در مرحله گروهی در شب نیمکت نشینی کامل نفرات اصلی به مصاف کامرون رفت و در نهایت با نتیجه 1-0 از این تیم شکست خورد تا رکورد شکست ناپذیری برزیل در مراحل گروهی شکسته شود.

امار و ارقام تیم ملی برزیل

تیم ملی برزیل در سه دیدار دور گروهی خود موفق به کسب دو پیروزی و‌ یک شکست شد و با کسب 6 امتیاز در جایگاه اول قرار گرفته است.

سلسائو درخط حمله موفق به زدن 3 گل شده است و در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است، برزیل در دو دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی برزیل در اولین دیدار خود در مرحله حذفی به مصاف کره جنوبی میرود، هواداران پرشمار این تیم امیدوار هستند گام اول را در مرحله حذفی محکم بردارند.

 

تیم ملی کره جنوبی:

شگفتی ساز های شرقی افتخار آسیا

 

بازی های اخیر تیم ملی کره جنوبی

بدون شک یکی از بزرگترین شگفتی های قطر توسط کره جنوبی در گروه آخر مسابقات رقم‌ خورد، سربازان پائولو بنتو پرتغالی تبدیل به اولین تیم جام جهانی قطر شدند که با سرمربی خارجی موقق به صعود از گروه میشوند.

تیم ملی کره جنوبی در اخرین بازی خود به مصاف پرتغال رفت و یکی از دراماتیک‌ ترین پیروزی های تاریخ خود را جشن گرفت،کره جنوبی ابتدا از حریف خود در دقایق ابتدایی عقب افتاد و در رتبه اخر جدول انلاین گروه نیز قرار گرفت،اما سربازان کره ای تسلیم نشدند و در دقیقه 91 روی فرار دیدنی فوق ستاره خود سون هیونگ مین و تمام کنندگی هوانگ‌ گل صعود را وارد دروازه پرتغالی ها کردند.

امار و ارقام تیم ملی کره جنوبی

کره جنوبی در سه دیدار مرحله گروهی خود موفق به کسب یک پیروزی،یک تساوی و یک شکست شدند و با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شدند.

کره ای ها در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده اند و در خط دفاعی 4 گل دریافت کرده اند، کره جنوبی در یک دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی کره جنوبی در اولین دیدار مرحله حذفی به مصاف تیم ملی برزیل خواهد رفت، هواداران این تیم انتظارات زیادی از تیم‌ خود مقابل برزیل ندارند اما امیدوار هستند برزیل را به دردسر بیندازند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی برزیل 4-3-3

آلیسون_سیلوا_مارکینیوش_دنیلو_ساندرو_پاکوئتا _کاسیمیرو_وینیسیوس_رافینیا_نیمار و ریچالیسون

غایبین

تلس_ژسوس_نیمار و دنیلو(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تیم ملی کره جنوبی 4-3-3

گیوکیم_جائوکیم_گیون‌کیم_سائوکیم_جیونگ_هیونگ_هون‌کون_چانگ_جوهانگ و سون هیونگ‌ مین

غایبین

ندارد

 

دیدار های رو در‌ رو

دو تیم تا کنون در سه دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، هر سه دیدار با برتری برزیلی ها به پایان رسیده است

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار برزیل و کره‌جنوبی
P