پیش بازی دیدار برنتفورد و لیورپول

پیش بازی دیدار برنتفورد و لیورپول

___ ___ ___ ___ ___

 

برنتفورد:

زنبور های شکست ناپذیر به دنبال تکرار شگفتی

 

بازی های اخیر برنتفورد

برنتفورد با هدایت توماس فرانک دانمارکی‌ دومین فصل متوالی خود را در لیگ برتر انگلیس تجربه میکند و در پنج دیدار اخیر خود در لیگ برتر شکست نخورده است. توماس فرانک در این فصل تیم یکدست و هماهنگ شده ای در اختیار دارد، برنفورد در این فصل موفق به توقف کردن تاتنهام،چلسی و منچسترسیتی شده است و در فصل جاری تبدیل به بزرگ ترین غول کش انگلیس شده است.

برنتفورد در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام در یک دیدار خارج از خانه رفت و موفق شد با درخشش ایوان تونی ستاره خط حمله خود با نتیجه 2-0 این تیم را شکست دهد، تونی در این دیدار یک گل و یک پاس گل به ثبت رسانده است.

امار و ارقام برنتفورد

برنتفورد در 17 بازی خود 5 پیروزی، 8 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 23 امتیاز در جایگاه 10‌ جدول قرار گرفته است.

برنتفورد در خط حمله 27 گل به ثمر رسانده است ایوان تونی با 12 گل بهترین گلزن زنبور ها است، در خط دفاع برنتفورد 27 گل دریافت کرده است و در 5 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

برنتفورد در این هفته به مصاف لیورپول میرود توماس فرانک و شاگردانش امیدوار هستند یک پیروزی بزرگ خانگی دیگر به دست بیاورند و در جدول چند پله صعود کنند.

 

لیورپول:

روزهای خوب لک لک ها ادامه دارد

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول سال گذشته فینال لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس را در اخرین دقایق از دست داد اما سال را با چهار پیروزی متوالی به پایان رساند، شاگردان کلوپ امیدوار هستند در سال جدید عملکرد بهتری در لیگ برتر از خود به نمایش بگذارند و‌ موفق شوند سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیا‌رند.

لیورپول در اخرین دیدار خود مصاف لستر سیتی رفت و در شرایطی که با یک گل از میهمان خود عقب بود با دو گل به خودی مدافع حریف بازی زا با نتیجه 2-1 پیروز شد تا جایگاه خود را در جدول حفظ کند و به ادامه مسابقات امیدوار تر شود.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 16 دیدار خود در این فصل،8 پیروزی،4 شکست و 4 تساوی به دست اورده است و با 28 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 19 گل دریافت کرده اند، لیورپول در این فصل موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان تیم برنتفورد است و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به رتبه بالای جدول نزدیک تر شوند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار باقی بمانند.

 

 

ترکیب احتمالی برنتفورد 3-5-2

رایا_زانکا_پینوک_بن‌می_هنری_جنسن_راسموسن_جانلت_نورگارد_امبمو و ویسا

غایبین

آیر_باپتیسته_استراکوشا_ایوان‌تونی(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_ارنولد_کوناته_رابرتسون_هندرسون_کیتا_تیاگو_چمبرلین_صلاح و داروین نونیز

غایبین

آرتور_کوناته_لوییس‌دیاز_کیتا_ژوتا_میلنر_فیرمینو_فابینیو(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 2 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 1 پیروزی و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، برنتفورد موفق به شکست لیورپول در سالیان اخیر نشده است.(به علت حضور در چمپیونزشیپ)

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند (بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P