پیش بازی دیدار برنتفورد‌ و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار برنتفورد‌ و منچسترسیتی

زمان برگزاری:16/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: گریفین پارک

داور مسابقه: جارد گیلت

هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

برنتفورد:

روزهای سخت زنبور ها در انگلیس

پیش بازی دیدار برنتفورد‌ و منچسترسیتی

بازی های اخیر برنتفورد

برنتفورد با هدایت توماس فرانک، برخلاف فصول گذشته عملکرد خوبی در این فقل نداشته است و خطر سقوط زنبور هارا تهدید میکند!. برنتفورد در 9 مسابقه اخیر خود تنها در 1 دیدار به پیروزی رسیده است و فاصله آنها تا رتبه سقوط تنها 3 امتیاز است!. برنتفورد در فصل جاری با محرومیت و مصدومیت پرتعداد بازیکنانش مواجه شده است و دست خالی توماس فرانک،باعث نتایج ضعیف این تیم بوده است.

برنتفورد در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورد. گلهای برنتفورد در این دیدار توسط ماپی و ایوان تونی به ثمر رسیده است. ایوان تونی پس از اتمام محرومیت و بازگشت به ترکیب زنبور ها موفق به ثبت 2 گل در 2 مسابقه شده است.

امار و ارقام برنتفورد

برنتفورد در 21 مسابقه خود 6 پیروزی، 4 تساوی و 11 شکست به دست آورده است و با کسب 22 امتیاز در جایگاه 15‌ جدول قرار گرفته است.

برنتفورد در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع برنتفورد 36 گل دریافت کرده است، برنتفورد در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

برنتفورد در این هفته به مصاف قهرمان فصل گذشته لیگ،منچسترسیتی میرود توماس فرانک و شاگردانش امیدوار هستند یک پیروزی بزرگ خانگی به دست بیاورند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.

منچسترسیتی:

هدیه ارتتا به پپ!

بازی های اخیر منچسترسیتی

شکست لیورپول در مقابل ارسنال، بهترین خبر ممکن برای سیتیزن ها پیش از اخرین مسابقه هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس بوده است. منچسترسیتی شرایط خوبی در لیگ برتر انگلیس دارد و در صورت پیروزی در دو مسابقه عقب افتاده خود میتواند به صدر جدول لیگ برتر صعود کند. منچسترسیتی در 11 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 10 مسابقه به پیروزی رسیده است. ارلینگ هالند ستاره نروژی سیتیزن ها پس از دیبروینه به شرایط مسابقه بازگشته است و این اتفاق بهترین خبر برای پپ و هواداران سیتی برای ادامه مسابقات است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط رودری و الوارز(2) به ثمررسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 21 دیدار به میدان رفته است، 14 پیروزی, 4 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 46 امتیاز،در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 51 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 14 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در پنج دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میهمان تیم برنتفورد در ورزشگاه خانگی برنتفورد است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار پنجمین پیروزی پیاپی خود در لیگ را جشن بگیرند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را کاهش دهند.

ترکیب احتمالی برنتفورد 3-5-2

فالکن_کولینس_پینوک_بن‌می_روئرسلف_پاتر_جنسن_نورگارد_جانلت_ماپی و ایوان تونی

غایبین

هنری_ویسا_‌قدوس_هکي_اونیکا

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_آکه_رودری_کواچیچ_الوارز_فودن_دوکو و ارلینگ هالند

غایبین

ندارد

دیدار های اخیر

دو تیم در سال های اخیر چهار دیدار مقابل هم برگزار کردند که سهم برنتفورد دو پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز دو پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P