پیش بازی دیدار برنتفورد و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار برنتفورد و منچستریونایتد

زمان برگزاری:11/1/1403

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: گریفین پارک

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته سی‌ام رقابت های لیگ برتر انگلیس

برنتفورد:

خطر؛ به منطقه سقوط نزدیک تر نشوید!

پیش بازی دیدار برنتفورد و منچستریونایتد

بازی ها اخیر برنتفورد

عملکرد ضعیف برنتفورد با هدایت توماس فرانک همچنان ادامه دارد و هواداران برنتفورد نگران آینده تیم هستند. خطر سقوط برنتفورد را تهدید میکند و در صورت تداوم نتایج ضعیف، زنبور های انگلیس کاندید اصلی سقوط خواهند شد. برنتفورد در 9 دیدار اخیر خود تنها در 1 مسابقه به پیروزی رسیده است، برنتفورد در 6 هفته گذشته تنها 1 امتیاز بدست اورده است و با سرعت به سمت انتهای جدول حرکت میکند!.

برنتفورد در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی انتهای جدولی رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد!. تنها گل برنتفورد در این دیدار توسط آیر مدافع وسط زنبور ها به ثمر رسیده است.

امار و ارقام برنتفورد

برنتفورد در 29 مسابقه خود 7 پیروزی، 5 تساوی و 17 شکست به دست آورده است و با کسب 26 امتیاز در جایگاه 15‌ جدول قرار گرفته است.

برنتفورد در خط حمله 41 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع برنتفورد 54 گل دریافت کرده است، برنتفورد در 4 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

برنتفورد در این هفته لیگ برتر انگلیس، میزبان منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران برنتفورد امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، خود را از انتهای جدول جدا کنند و فاصله خود با رتبه های سقوط را افزایش دهند.

منچستریونایتد:

امید به شهر منچستر بازگشت؟

بازی های اخیر منچستریونایتد

نتایج سینوسی منچستریونایتد با هدایت تن‌هاگ همچنان ادامه دارد. منچستریونایتد پس از دو شکست پیاپی در لیگ برتر انگلیس مقابل فولام و منچسترسیتی، دو پیروزی پیاپی و مهم بدست اورده است و هواداران خود را مجدد به ادامه لیگ امیدوار کرده است. پیروزی منچستریونایتد در جام حذفی انگلیس مقابل لیورپول، هواداران منچستر را امیدوار به قهرمانی کرده است. منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس شرایط خوبی ندارد اما شاگردان اریک تن هاگ همچنان امیدوار به کسب سهمی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

تیاگو موتا گزینه جذاب تیم های مطرح سری آ

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول در جام حذفی انگلیس رفت، منچستریونایتد در یک مسابقه جذاب و تماشایی با نتیجه 4-3 به پیروزی رسیده است. گلهای منچستر در این دیدار توسط مک‌تومینای،رشفورد،انتونی و آماد دیالو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 28 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 15 پیروزی, 2 تساوی و 11 شکست شده است و با کسب 47 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 39 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم راسموس هویلوند تنها با 7 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 39 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 8 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته فوتبال انگلیس، میهمان تیم برنتفورد در ورزشگاه گریفین پارک شهر لندن است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به تیم های بالانشین نزدیک تر کنند و همچنان امیدوار به کسب سهمیه باشند.

ترکیب احتمالی برنتفورد 3-5-2

فالکن_کولینس_آیر_زانکا‌_روئرسلف_لویس‌پاتر_اونیکا_جانسن_جانلت_ویسا و ایوان تونی

غایبین

هنری_بنمی_‌پینوک_هکي_داسیلوا_امبمو_نورگارد_ریگیلون

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_واران_لیندلوف_دالوت_بیساکا‌_مک‌تامینای_ماینو‌_فرناندز_گارناچو_هویلوند و مارکوس رشفورد

غایبین

مالاسیا_دیالو_مارسیال_مارتینز_شاو_بیساکا_کاسمیرو و مگوایر(احتمالی)

دیدار های اخیر

دو تیم در سال های اخیر 6 دیدار مقابل هم به میدان رفته اند. سهم برنتفورد 1 پیروزی و سهم منچستریونایتد نیز 4 پیروزی بوده است. 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی منچستریونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P