پیش بازی دیدار برنتفورد و چلسی

پیش بازی دیدار برنتفورد و چلسی

پیش بازی دیدار برنتفورد و چلسی

__ __ __ __ __ __

برنتفورد:

بازگشت زنبور ها به نوار پیروزی

 

بازی های اخیر برنتفورد

برنتفورد که فصل را خوب شروع کرده بود در ادامه با مشکلات زیادی رو به رو شد این تیم در سه هفت اخیر 8 گل دریافت کرده بود و تنها موفق به کسب 1 امتیاز شده بود اما در این هفته موفق شد یک برد ارزشمند به دست آورد.

برنتفورد در هفته یازدهم میزیان برایتون بود و موفق شد با بریس ایوان تونی کاپیتان خود برایتون را با نتیجه 2-0 شکست دهد و خود را از انتهای جدول جدا کند.

امار و ارقام برنتفورد

برنتفورد در این فصل موفق به کسب 13 امتیاز شده است و شرایط خوبی در جدول دارد، برنتفورد در فصل جدید 3 پیروزی کسب کرده است و در 3 دیدار نیز شکست خورده است شاگردان توماس فرانک در 4‌ دیدار به تساوی رسیده اند.

این تیم در خط حمله امار خوبی دارد و موفق به زدن 18 گل در لیگ به رهبری ایوان‌تونی شده است، در خط دفاعی عملکرد این تیم خوب نیست و 17 گل دریافت کرده اند.

بازی پیشرو

برنتفورد در این هفته میزبان چلسی است و امیدوار هستند اولین شکست گراهام پاتر را در چلسی رقم بزنند برنتفورد در صورت پیروزی در این دیدار میتواند به نیمه بالایی جدول راه پیدا کند.

 

چلسی:

چلسی
چلسی

احیا کردن به سبک گراهام پاتر

 

بازی های اخیر چلسی

گراهام پاتر با چلسی در این هفته موفق شد به پنجمین برد پیاپی خود دست پیدا کند،پس از اخراج توماس توخل و آمدن پاتر چلسی در شش بازی خود هرگز شکست نخورده است.

در اخرین بازی چلسی موفق شد با درخشش کپا و مانت با نتیجه 2-0 استون ویلا را شکست دهد، در این دیدار میسون مانت دو گل برای چلسی به ثمر رساند و کپا درون دروازه با 7 مهار موفق به ثبت کلین شیت شد

 

امار و ارقام چلسی

چلسی موفق شد پس پیروزی در هفته گذشته به رتبه جهارم جدول دست پیدا کند این تیم 19 امتیاز کسب کرده است که حاصل 6 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی بوده است.

چلسی در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 10 گل دریافت کرده است اما عملکرد دفاعی این تیم از زمان مصدومیت مندی و آمدن کپا بهتر شده است چلسی در چهار دیدار اخیر خود با حضور کپا گلی دریافت نکرده است.

بازی پیشرو

گراهام پاتر به خوبی میداند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا باید امتیاز های کامل را دریافت کنند. چلسی بازی سختی مقابل برنتفورد در پیش دارد باید دید ایا رکورد شکست ناپذیری گراهام پاتر خراب میشود یا خیر

 

ترکیب احتمالی برنتفورد 4-3-3

رایا_آیر_پینوک_بن‌می_هنری_جنسن_جانلت_ اونیکا_ویسا_امبمو و ایوان تونی

غایبین

جانسون_نورگارد_استراکوشا

 

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

کپا_کولیبالی_سیلوا_چالوبا_آزپلیکوئتا_مانت_کواچیچ_کوکورلا_استرلینگ_پولسیچ و اوبامیانگ

غایبین

جیمز_فوفانا_کانته_زیاش(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

در 5 بازی اخیر دو تیم برنتفورد هرگز مقابل چلسی به پیروزی نرسیده است و 4 شکست و یک تساوی در کارنامه این تیم ثبت شده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 3.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار برنتفورد و چلسی
P