پیش بازی دیدار بنفیکا و اینترمیلان

پیش بازی دیدار بنفیکا و اینترمیلان

پیش بازی دیدار بنفیکا و اینترمیلان

__ __ __ __ __ __

 

بنفیکا:

عقاب ها فراتر از انتظار!

 

 

بازی های اخیر بنفیکا

بلند پروازی عقابهای پرتغال همچنان ادامه دارد و با توجه به قرعه مناسب میتوانند به رویا پردازی خود ادامه دهند و تا نیمه نهایی و حتی فینال نیز بالا بروند! اتفاقی که میتواند در تاریخ باشگاه ماندگار شود. بنفیکا در این فصل شرایط فوق العاده ای را سپری کرده است، بنفیکا در لیگ پرتغال و لیگ قهرمانان شرایط خوبی دارد و در هفته گذشته قرار داد سرمربی المانی خود را برای طولانی مدت تمدید کردند.

بنفیکا در اخرین دیدار خود به مصاف پورتو رفت و‌ با نتیجه 2-1 شکست خورد، این‌ شکست دومین شکست عقب ها در پرتغال طی 27 مسابقه بود، تنها گل بنفیکا توسط کاستا دروازبان پورتو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بنفیکا

بنفیکا در 5 دیدار اخیر خود  4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است، بنفیکا در طول فصل( لیگ پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا)تنها در 2 دیدار شکست خورده است،

تیم بنفیکا در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است، بنفیکا در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و در 2 دیدار در‌وازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

بنفیکا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان میزبان تیم اینتر میلان در کشور پرتغال است، هواداران بنفیکا خارج از زمین از قرعه اینتر استقبال زیادی کردند و امیدوار هستند در زمین مسابقه نیز به برتری دست پیدا کنند وراهی مراحل بالاتر شوند.

 

 

اینتر میلان:

کاخ ارزو های اینزاگی ویران میشود؟.

 

بازی های اخیر اینتر میلان

اینتر در سری آ وضعیت خوبی ندارد و اگر نتایج خوب اینزاگی در اروپا نبود این سرمربی شغل خود را از دست داده بود، اینتر در یک ماه اخیر طعم پیروزی را نچشیده است و خطر عدم کسب سهمیه لیگ‌ قهرمانان در فصل آینده شاگردان اینزاگی را تهدید میکند. سیمونه اینزاگی به خوبی میداند شکست در مقابل بنفیکا پایان کار او در اینتر خواهد بود و امیدوار است اینتر را پس از سالها به نیم نهایی برساند.

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف سالرنیتانا رفت و با تساوی 1-1 متوقف شد، تنها گل اینتر توسط گوزنس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینترمیلان

اینتر در 5 دیدار خود 3 تساوی به دست اورده است،و در دو دیدار شکست خورده است.! اینتر در شش دیدار اخیر خود پیروزی به دست نیاورده است و این یک رکورد منفی برای اینتر طی سالیان اخیر است.

تیم اینتر در خط حمله تنها 2 گل به ثمر رسانده است ،اینتر در خط دفاع نیز 4‌ گل دریافت کرده است و در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته لیگ قهرمانان میهمان تیم بنقیکا پرتغال است، هواداران اینتر امیدوار هستند فارغ از نتایج یک ماه اخیر، به یک پیروزی مهم و حیاتی در کشور پرتغال دست پیدا کنند و امیدوار به صعود در ایتالیا باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی بنفیکا 4-2-3-1

ولاچودیموس_موراتو_انتونی‌سیلوا_گیلبرتو_گریمالدو_فلورنتینیو‌لوییس_چیکوئینهو_جائوماریو_نرس_آرسنیس و گنزالو گوئدس

غایبین

اوتامندی

 

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_باستونی_دی‌فرای_دارمیان_بارلا_بورزویچ_مخیتاریان_دیمارکو_مارتینز و روملو لوکاکو

غایبین

اشکرینیار_هاکان

 

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندیکپ صفر بنفیکا

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بنفیکا و اینترمیلان
P