پیش بازی دیدار بنفیکا و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار بنفیکا و پاری سن ژرمن

پیش بازی دیدار بنفیکا و پاری سن ژرمن

__ __ __ __ __ __ __

بنفیکا:

در اندیشه صعود،تیم بدون شکست پرتغالی.

 

بازی های اخیر بنفیکا

خراب شدن رکورد صد در صد پیروزی این تیم در هفته گذشته،بنفیکا با سرمربیگری روگر اشمیت المانی و جدید خود در 14بازی این فصل خود شکستی نخورده است این تیم در 13 بازی پیاپی پیروز شد و در هفته گذشته مقابل ویکتوریا با تساوی0-0 متوقف شد تا رکورد پیروزی های متوالی این تیم قبل از دیدار دشوار این هفته مقابل پاری سن ژرمن خراب شود.

روگر اشمیت 55 ساله پس از سال ها مربیگیری در لیگ المان و اتریش در سال 2017 اروپارا ترک کرد و راهی لیگ چین شد اما خیلی زود به فوتبال اروپا برگشت و در سال 2020 هدایت ایندهون هلند را برعهده گرفت و امسال راهی بنفیکا شده است و با عملکردی درخشان نگاه هارا به سمت خود خیره کرده است.

امار و ارقام بنفیکا

بفیکا در 14 بازی اخیر خود 13 پیروزی و 1 تساوی به دست اورده است که بدون شک بهترین پیروزی این تیم در لیگ قهرمانان مقابل ییونتوس در تورین بوده است.

بنفیکا در 14 بازی خود 34 گل به ثمر رسانده است و تنها 6 گل دریافت کرده است این تیم در 5 بازی اخیر خود در 4 بازی کلین شیت کرده است و تنها یک گل دریافت کرده.

بازی پیشرو

بنفیکا در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان میزبان پاری سن ژرمن فرانسه است شکست نخوردن در این دیدار راه صعود و شگفتی سازی ای تیم در لیگ قهرمانان را هموار میکند.

 

پاری سن ژرمن:

گالتیه همچنان بدون شکست به دونبال رکوردشکنی.

 

بازی های اخیر پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن همانند بنفیکا تیم شکست ناپذیر فوتبال اروپاس، پاریسی ها که در تابستان پوچتینو را اخراج کردند و گالتیه سرمربی 56 ساله و فرانسوی سابق نیس را روی نیمکت این تیم نشاندند این مربی به خوبی جواب اعتماد مدیران و هواداران این تیم را داد.

پاریس در اخرین بازی قبل از دیدار مقابل بنفیکا به مصاف نیس رفت در این بازی پاری سن ژرمن با ضربه آزاد دیدنی لیونل مسی در دقیقه 29 از حریف پیش افتاد و با پیروزی راهی رختکن شد، در دقیقه 47 لابورده مهاجم نیس بازی را به تساوی کشاند،ودر نهایت کیلیان امباپه در دقیقه 83 گل پیروزی بخش را وارد دروازه نیس کرد تا گالتیه مقابل تیم سابق خود پیروز باشد.

امار و ارقام پاری سن ژرمن

پاریسی ها در 12 بازی فصل جدید خود 11 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده اند،

28 گل در 9 بازی لیگ,5 گل در 2 بازی لیگ قهرمانان و 4 گل در سوپرجام فوتبال اسپانیا حاصل کار پاریسی ها با مثلث خطرناک مسی،امباپه و نیمار بوده است.

این تیم در خط دفاع عملکرد خوبی داشته است و تنها 7 گل دریافت کرده است اما در 5 دیدار اخیر تنها دو بازی موفق به ثبت کلین شیت شده اند.

بازی پیشرو

این تیم در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان وارد پرتغال شده استتا به مصاف بنفیکا پیروزی در این دیدار رکورد بنفیکا را خراب و پاریس را در صدر جدول نگه میدارد

 

ترکیب احتمالی بنفیکا 4-2-3-1

ولاچودیموس_اوتامندی_انتونیو سیلوا_الکساندر باح_گریمالدو_فرناندز_فلورنتینو لوئیس_نرس_رافاسیلوا_جائو ماریو و راموس

غایبین

ویکتور_ورسیمو_موراتو

 

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن 3-4-2-1

دوناروما_راموس_مارکینیوش_موکیله_مندس_حکیمی_پریرا_ویتینا_مسی_نیمار و کیلیان امباپه

غایبین

سانچز_وراتی

 

دیدار های رو در رو

دوتیم پنج دیدار مقابل یک دیگر انجام داده اند که سهم هر کدام 2 پیروزی و یک دیدار با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بنفیکا و پاری سن ژرمن
P