پیش بازی دیدار بورنموث و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار بورنموث و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار بورنموث و منچسترسیتی

___ ___ ___ ___ ___ ___

بورنموث:

اولین پیروزی از راه رسید!.

 

بازی های اخیر بورنموث

بورنموث با هدایت گری نیل در شش دیدار اخیر خود شکست نخورد و 2 پیروزی نیز به دست اورد تا مدیران این باشگاه قرار داد این مربی جوان را دائمی کنند، پس از دائمی شدن قرار داد گری نیل، این تیم 7 شکست متوالی متحمل شد و در 9 دیدار طعم پیروزی را نچشید، سرانجام بورنموث در هفته گذشته به یک‌ پیروزی مهم دست پیدا کرد و خود را از منطقه خطر موقتا خارج کرد!.

بورنموث در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی دست پیدا کند، تک گل بورنموث توسط مارکوس تاورنیر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بورنموث

بورنموث در 23 بازی خود در این فصل موفق به کسب 21 امتیاز شده است و در رتبه 17 جدول قرار دارد بورنموث در این فصل موفق به کسب 5 پیروزی، 12 شکست و 6 تساوی شده است.

بورنموث در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است،در خط دفاع نیز این تیم 44 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، 5 کلین شیت نیز در کارنامه این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

بورنموث در این هفته به مصاف منچسترسیتی در یک دیدار خانگی میرود،هواداران این تیم امیدوار هستند پس از پیروزی هفته گذشته در این دیدار نیز موفق به کسب امتیاز شوند تا شرایط خود را در‌جدول بهبود ببخشند.

 

 

منچسترسیتی:

تساوی بدموقع صدر را گرفت!.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی در حساس ترین بازی های این فصل برخلاف فصول گذشته خوب عمل نکرده است، سیتیزن ها پس از پیروزی برابر ارسنال صدرنشین لیگ شدند اما تساوی 1-1 مقابل ناتینگهام فارست صدر جدول را از آنها گرفت و مجدد به رتبه دوم بازگشتند.! سیتی برای قهرمانی همچنان شانس دارد اما ابتدا باید به شادابی گذشته بازگردد.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تک گل منچسترسیتی توسط ریاض ماحرز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 24 دیدار این فصل خود 16 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 52 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 60 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 24 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 9 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف بورنموث در خارج از خانه خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه مقابل تیم انتهای جدولی، در کورس قهرمانی باقی بمانند.

 

 

 

ترکیب احتمالی بورنموث 4-4-2

نتو_سنسی_استفنس_اسمیت_زمورا_لرما_‌بیلینگ_آنتونی_ترائوره_ و اوتارا و دومنیک سولانکه

مصدومان:

کوک_بروکس_پیارسون_کلی_تاورنیر(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_لاپورت_آکه_لوین_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_فودن و ارلینگ هالند

غایبین

استونز (احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار اخیر دو تیم سهم منچستر سیتی 12 پیروزی بوده است، بورنموث در سالیان اخیر موفق به کسب امتیاز مقابل سیتی نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار بورنموث و منچسترسیتی
P