پیش بازی دیدار تاتنهام و آرسنال

پیش بازی دیدار تاتنهام و آرسنال

زمان برگزاری9/2/1403

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: مایکل اولیور

هفته سی و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

امیدوار به سهمیه

پیش بازی دیدار تاتنهام و آرسنال

بازی های اخیر تاتنهام

حذف ارسنال،منچسترسیتی و وستهام یونایتد از لیگ های اروپایی بدترین خبر برای تاتنهام بود. تاتنهام برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا، مانع بزرگی به نام استون ویلا پیشرو دارد. مرغ های لندن در صورت پیروزی در دیدار های معوقه خود میتوانند رتبه چهارم را بدست اورند و فصل اینده راهی لیگ قهرمانان با ورژن جدید شوند!. تاتنهام در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و هواداران تاتنهام امیدوار هستند با سرمربی آسیایی خود، سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آورند.

تاتنهام در آخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل رفت و با نتیجه سنگین 4-0 در این دیدار شکست خورده است.! تاتنهام در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و تنها 2 ضربه درون چارچوب به‌ ثبت رسانده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 32 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 60 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو 18 پیروزی، 6 تساوی و 8 شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 65 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 15 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 49 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت 6 کلین شیت در فصل جاری شده است.

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان تیم ‌‌ارسنال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار فاصله خود با رتبه چهارم جدول را کاهش دهند و همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشند.

آرسنال:

بدنبال حفظ صدرنشینی

بازی های اخیر آرسنال

شکست برابر بایرن مونیخ و حذف از لیگ قهرمانان اروپا، شوک مثبتی به تیم میکل ارتتا وارد کرده است و ارسنال یک مرتبه دیگر خود را به عنوان صدرنشین لیگ برتر معرفی کرده است. ارسنال برای حفظ صدرنشینی نیازمند توقف منچسترسیتی در یکی از دیدار های معوقه است و با توجه به نتایج ضعیف لیورپول و تساوی لیورپول برابر وستهام، ارسنال در کنار منچسترسیتی تنها شانس های قهرمانی در فصل جاری لقب گرفته اند. توپچی های لندن همانند فصل گذشته تنها، تنها رقیب منچسترسیتی لقب گرفته اند و امیدوار هستند برخلاف فصل گذشته، اتفاقات بهتری برای آنها در پایان فصل رخ دهد و پس از سالها قهرمان لیگ برتر انگلیس شوند!.

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه پرگل 5-0 فاتح شهراورد لندن شده است. گلهای آرسنال در این دیدار توسط تروسارد،بن‌وایت و کای‌هاورتز هرکدام 2 گل به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 77 امتیاز در 34 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 24 پیروزی, 5 شکست و 5 تساوی بوده است، توپچی ها در صدر جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 82 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 26 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 16 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.!

بازی پیشرو

ارسنال در جذاب ترین دیدار هفته لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم تاتنهام در ورزشگاه تاتنهام استادیوم است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاتح شهراورد لندن شوند و صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_ون‌دون‌_پورو_رویال_بیسوما_سار_جانسون_مدیسون_سون و تیمو ورنر

غایبین

سسنیون‌_ریچالیسون_سولومون_فورستر_اودوگه

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_جورجینیو_هاورتز_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 7 پیروزی و سهم ارسنال نیز 7 پیروزی بوده است, 6 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، در 6 دیدار رسمی اخیر ارسنال تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P