پیش بازی دیدار تاتنهام و استون‌ویلا

پیش بازی دیدار تاتنهام و استون‌ویلا

زمان برگزاری:5/9/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: روبرت جونز

هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

مرغ ها مسیر پیروزی را گم کردند

پیش بازی دیدار تاتنهام و استون‌ویلا

بازی های اخیر تاتنهام

عملکرد خیره کننده تاتنهام در اوایل فصل، نگاه هارا به سمت تیم جذاب پوستکوغلو خیره کرده بود اما دو شکست پیاپی در لیگ برتر انگلیس صدر جدول را از مرغ ها گرفته است. تاتنهام در این فصل عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته است و هواداران خود را برای ادامه فصل امیدوار کرده است. تاتنهام فصل گذشته موفق به کسب سهمیه اروپایی نشده است اما در فصل جاری شرایط خوبی برای کسی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل مرغ ها در این دیدار توسط جانسون به ثمر رسیده است. تاتنهام در این دیدار تا دقیقه 90 از حریف خود پیش بود اما در وقت های اصافه نتیجه را واگذار کرد!.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 12 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 26 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو هشت پیروزی، دو تساوی و دو شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 24 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 8 گل در 12 مسابقه بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت چهار کلین شیت در فصل جاری شده است .

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان تیم استون‌ویلا در ورزشگاه خانگی خود در شهر لندن است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی به روند شکست های خود پایان دهند و در جدول چند پله صعود کنند.

استون ویلا:

روز های خوب امری در ویلا پارک

بازی های اخیر استون ویلا

استون ویلا با هدایت اونای امری بهترین روز های خود در تاریخ لیگ برتر انگلیس را سپری میکند و هواداران خود را برای یک شگفتی بزرگ(حضور در لیگ قهرمانان) امیدوار کرده است. استون ویلا با حضور اونای امری یک رکورد ویژه نیز در تاریخ باشگاه خود به ثبت رسانده است، استون ویلا در 13 مسابقه اخیر خود در ورزشگاه خانگی خود 13 پیروزی متوالی بدست اورده است و همچنان این شانس را دارد تا رکورد خود را افزایش دهد.

استون ویلا در اخرین دیدار خود به مصاف فولام رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای استون ویلا در این دیدار توسط مک‌گین،واتکینس و روبینسون(گل‌به‌خودی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 12 بازی خود در این فصل موفق به کسب 25 امتیاز شده است و در رتبه 5 جدول قرار دارد, استون ویلا تنها یک امتیاز تا رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده فاصله دارد. استون ویلا در این فصل با هدایت اونای امری موفق به کسب 8 پیروزی، 3 شکست و 1 تساوی شده است.

استون در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده, در خط دفاع نیز این تیم 17 گل دریافت کرده است و املیانو مارتینز سنگربان ملی پوش و ارژانتینی استون‌ویلا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف تاتنهام خواهد رفت،هواداران استون ویلا امیدوار هستند با کسب امتیاز لندن را ترک کنند و خود را به جمع چهار تیم برتر انگلیس برسانند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_دایر_بن‌دیویس‌_رویال_پورو_سار_هولبیرگ_لوسلسو_کولوسفسکی_جانیون و سون‌هیونگ‌مین

غایبین

سولومون_سسنیون_پریشیچ_رومرو_بیسوما_ریچالیسون_مدیسون_ون‌د‌ون و اودوگه(احتمالی)

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-4-2

مارتینز_تورس_دینیه_کونسا_متی‌کش_داگلاس‌لوییز_مک‌گین_تیلمانس_کامارا_دیابی و واتکینس

غایبین

مینگس،بوئندیا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 15 پیروزی و سهم استون ویلا 4 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

دیدار رفت و برگشت فصل گذشته دو تیم با برتری استون‌ویلا به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P