پیش بازی دیدار‌ تاتنهام و لیورپول

پیش بازی دیدار‌ تاتنهام و لیورپول

زمان برگزاری:8/7/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته هفتم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

شکست ناپذیر حتی مقابل مدعیان!

پیش بازی دیدار‌ تاتنهام و لیورپول

بازی های اخیر تاتنهام

فصل رویایی هواداران همچنان ادامه دارد و تاتنهام ورژن پوستوکوغلو قصد تسلیم شدن ندارد و به راه خود ادامه میدهد، تاتنهام برخلاف نظر کارشناسان فوتبال انگلیس، پس از هری کین شرایط بهتری را سپری میکند و به رکورد بهترین شروع تاریخ خود در لیگ برتر انگلیس رسیده است.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال رفت و با نتیجه 2-2 به تساوی رضایت داد، گلهای تاتنهام در این دیدار توسط سون هیونگ‌ مین کاپیتان جدید مرغ ها به ثمر رسیده است که به خوبی جای خالی هری کین را در خط حمله پر کرده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری شش دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 14 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو چهار پیروزی و دو تساوی به دست اورده است. تاتنهام در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 5 گل در 6 مسابقه بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت دو کلین شیت در فصل جاری شده است.

دیدار پیشرو

تاتنهام در مهم ترین مسابقه هفته لیگ برتر انگلیس میزبان تیم لیورپول اوج گرفته در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی، رکورد لیورپول را خراب کنند و در کنار سیتی تنها تیم های بدون شکست لیگ جزیره باشند.

لیورپول:

اوج گیری لک لک ها در جزیره

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول پس از شروع ضعیف در اوایل فصل گذشته، در انتهای فصل نتایج خوبی را بدست اورد و در نهایت موفق شد سهمیه لیگ اروپا را بدست اورد. لیورپول از فصل گذشته تا هفته ششم لیگ جزیره در 17 مسابقه پیاپی شکست نخورده است و رکورد طولانی ترین نوار بدون شکست فعلی لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد، لک لک های انفیلد در 12 مسابقه به پیروزی رسیده اند و 5 تساوی نیز بدست اورده اند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف لسترسیتی در جام اتحادیه انگلیس رفت و با نتیجه 3-1 پیروزی رسید، گلهای لیورپول توسط گاکپو،سوبوسلای و دیگو ژوتا به ثمر رسیده است. این پیروزی چهارمین پیروزی متوالی لیورپول با نتیجه 3-1 بوده است.

آمار و ارقام لیورپول

لیورپول در شش مسابقه این فصل خود در لیگ برتر انگلیس، موفق به کسب 16 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پنج پیروزی و یک تساوی حاصل تلاش شاگردان کلوپ در این فصل بوده است. لیورپول در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. الیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول، در فصل جدید موفق به ثبت یک کلین شیت است.

دیدار پیشرو

شاگردان یورگن کلوپ در این هفته لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم تاتنهام در شهر لندن هستند. هواداران لیورپول امیدوار هستند پنجمین پیروزی متوالی خود در لیگ را جشن بگیرند و خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-2-3-1

ویکاریو_رومرو_وان‌دون_اودوگیه_پورو_سار_بیسوما_مدیسون_کولوسفسکی_سون و مانور سولومون

غایبین

لوسلسو_بنتانکور_خیل_سسنیون_پریشیچ_جانسون(احتمالی)

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_کوناته_فندایک_گومز_رابرتسون_سوبوسلای_آلیستر_دیاز_جونز_صلاح و داروین نونیز

غایبین

تیاگو_آرنولد(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 1 پیروزی و سهم لیورپول نیز 13 پیروزی بوده است و 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.اخرین پیروزی تاتنهام مقابل لیورپول در سال 2017 به ثبت رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P