پیش بازی دیدار تاتنهام و لیورپول

پیش بازی دیدار تاتنهام و لیورپول

پیش بازی دیدار تاتنهام و لیورپول

ــ‌ـ ـــ ـــ ـــ ـــ

 

تاتنهام:

مرغ های لندن هفته ای رویایی پشت سر گذاشتند

 

بازی های اخیر تاتنهام

هواداران تاتنهام در هفته گذشته یکی از بهترین هفته های تاریخ باشگاه خود را پشت سر گذاشتند، آنها ابتدا در لیگ برتر انگلیس موفق شدند با کامبکی دیدنی بورنموث را با نتیجه 3-2 شکست دهد.

تاتنهام در اخرین بازی خود در لیگ قهرمانان نیز موفق به پیروزی شد و به عنوان صدر نشین راهی  دور حذفی مسابقات شد، شاگردان کونته که در پایان نیمه اول درآستانه حذف از لیگ قهرمانان بودند در نیمه دوم با گل لنگلت مدافع پیشتاخته خود بازی را به تساوی کشاندند و در دقیقه 95 با گلزنی هولبیرگ صدر جدول را از اینتراخت پس گرفتند و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شدند.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در لیگ برتر موفق به کسب 8 پیروزی،3 شکست و 2 تساوی شده است و با کسب 26 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تاتنهام در خط حمله خود با رهبری هری‌ کین 26 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ‌ جزیره را در اختیار دارد، تاتنهام در خط دفاع 16 گل دریافت کرده است هوگو لوریس در چهار دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان لیورپول در لندن است، هواداران تاتنهام امیدوار هستند با شکست دادن تیم لیورپول فاصله خود را با تیم های نیوکاسل و یونایتد حفظ کنند.

 

لیورپول:

تفاوت در انگلیس و اروپا

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول
لیورپول

لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا شرایط بهتری نسبت به لیگ جزیره دارد و هواداران خود را امیدوار نگه داشته است، لیورپول پس از شکست 2-1 مقابل لیدز یونایتد در آنفیلد در اخرین بازی خود در لیگ قهرمانان به مصاف ناپولی قدرتمند رفت.

لیورپول در این دیدار برای صدرنشینی به 4 گل نیاز داشت، بازی با حملات هردوتیم آغاز شد اما تا دقیقه 85 هردوتیم موفق به گلزنی نشده بودند, محمد صلاح در دقیقه 85 لک لک های آنفیلد را پیش انداخت و در دقیقه 90+8 داروین نونیز گل دوم را وارد دروازه ناپولی کرد تا موفق شوند اولین شکست ناپولی را رقم بزنند.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در فصل جاری عملکرد خویی در لیگ جزیره نداشته است، کسب تنها 16 امتیاز از 12 بازی این فصل،لیورپول فاصله زیادی تا صدر جدول و رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد.

لیورپول در خط حمله 23 گل به‌ ثمر رسانده است فیرمینو با 6 گل بهترین گلزن این تیم در لیگ برتر است، لیورپول در خط دفاع 15‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر در 4 بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان تاتنهام است، هواداران این تیم امیدوار هستند اولین پیروزی خارج از خانه خود در فصل جاری لیگ‌ جزیره را جشن بگیرند و خود را به رتبه های بالای جدول نزدیک کنند.

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_ارنولد_کوناته_رابرتسون_هندرسون_فابینیو_تیاگو_فیرمینو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

آرتور_ماتیپ_لوییس‌دیاز_کیتا_ژوتا_میلنر(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

لوریس_دایر_دیویس_لنگلت_پرشیچ_هویبرگ__بنتانکور_بیسوما_سسنیون_مورا و هری کین

غایبین

سون_رومرو_ریچاریسون_کولوسفسکی

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 16 پیروزی و سهم تاتنهام تنها 1 پیروزی بوده است و 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

دیدار رفت و برگشت فصل گذشته دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تاتنهام و لیورپول
P