پیش بازی دیدار تاتنهام‌ و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار تاتنهام‌ و منچسترسیتی

زمان برگزاری:6/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: پائول تیرنی

رقابت های جام حذفی انگلیس

تاتنهام:

اخرین فرصت طلسم شکنی

پیش بازی دیدار تاتنهام‌ و منچسترسیتی

بازی های اخیر تاتنهام

پوستکوغلو برای رکوردشکنی در تاتنهام، تنها در جام حذفی این کشور شانس دارد. تاتنهام در دهه های اخیر  به مقام قهرمانی نرسیده است و در فصل جاری، شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس ندارد و در جام اتحادیه با قبول شکست برابر فولام از گردونه مسابقات خارج شده است. تاتنهام در جام حذفی نیز یه سخت ترین قرعه ممکن برخورد کرده است تا شانس آنها برای کسب قهرمانی کم شود. تاتنهام در لیگ برتر انگلیس برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش میکند.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 2-2 متوقف شده است. گلهای تاتنهام در این دیدار توسط بنتانکور و ریچالیسون به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در جام حذفی انگلیس تنها در یک دیدار به میدان رفته است. تاتنهام در مرحله گذشته به مصاف برنلی رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است.

رد پیشنهاد بایرن برای جذب ستاره نیوکاسل

تاتنهام تاکنون 8 قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرده است و اخرین قهرمانی آنها در سال 1991 بوده است. تاتنهام در سال های اخیر عملکرد خوبی در جام حذفی نداشته است و امیدوار است در فصل جاری رکورد های منفی را پشت سر بگذارد و یک شگفتی رقم بزند.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان منچسترسیتی در جام حذفی انگلیس است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود با سرمربی اسیایی خود ادامه دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

منچسترسیتی:

اماده برای فتح جام

بازی های اخیر منچسترسیتی

8 پیروزی در 9 دیدار اخیر، حاشیه های عجیب را از منچسترسیتی دور کرده است و پپ گواردیولا مجدد به مرد محبوب اتحاد تبدیل شده است. بازگشت مصدومان(دیبروینه و هالند) بهترین خبر ممکن برای پپ گواردیولا و دستیارانش بوده است. منچسترسیتی در فصل گذشته جام حذفی انگلیس را به همراه لیگ برتر و لیگ قهرمانان بدست اورده است و هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند قهرمانی های فصل پیش را تکرار کنند. منچسترسیتی در این فصل، سوپرجام انگلیس و جام اتحادیه را از دست داده است و در جام جهانی باشگاها به قهرمانی رسیده است. سیتی در بیگ برتر شرایط خوبی دارد و در کنار لیورپول مدعی کسب عنوان قهرمانی است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است. گلهای سیتی در این دیدار توسط سیلوا،دیبروینه و اوسکار بوب به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در جام حذفی انگلیس یک دیدار به میدان رفته است. منچسترسیتی در مرحله گذشته به مصاف هادرسفیلد رفته است و با نتیجه 5-0 به پیروزی رسیده است. منچسترسیتی در جام حذفی انگلیس 7 مرتبه به مقام قهرمانی رسیده است و 5 نایب قهرمانی در کارنامه این تیم ثبت شده است. منچسترسیتی در فصل گذشته با پیروزی برابر همشهری خود در شهراورد منچستر، به مقام قهرمانی رسیده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در مهم ترین مسابقه جام حذفی انگلیس میهمان تاتنهام در ورزشگاه خانگی تاتنهام درشهر لندن است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند و همچنان امیدوار به قهرمانی در جام حذفی باشند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_ون‌دون‌_اودوگه_پورو_اسکیپ_بنتانکور_کولوسفسکی_جانسون_ریچالیسون و تیمو ورنر

غایبین

‌بیسوما_سار_سولومون_لوسلسو_ سون هیونگ مین

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

اورتگا_گواردیول_والکر_دیاز_لوییس_رودری_باب_دیبروینه_فودن_دوکو و ارلینگ هالند

غایبین

ادرسون و اکانجی (احتمالی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 8 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 9 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.در پنج دیدار گذشته دو تیم، تاتنهام تنها در یک دیدار مقابل سیتی شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P