پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی

زمان برگزاری: 25/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: کریس کاواناگ

هفته سی و چهارم(معوقه) رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

قهرمان لیگ را شما مشخص کنید!

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی

بازی های اخیر تاتنهام

مسابقه معوقه هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، تبدیل به مهم ترین مسابقه فصل برای هواداران تاتنهام شده است. تاتنهام در غیاب هوگو لوریس و هری کین دو کاپیتان اصلی خود در فصل جاری نتایج خوبی بدست اورده است و در مقطعی از فصل شانس حضور در لیگ قهرمانان را نیز داشت اند. تاتنهام سهمیه لیگ اروپای فصل اینده را قطعی کرده است و در مقطع فعلی تنها میتواند قهرمان لیگ برتر را تغییر دهد! تاتنهام در 5 دیدار اخیر خود عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و در 4 مسابقه شکست خورده است.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی رفت با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای تاتنهام ‌در این دیدار توسط پدرو پرو و ون دون مدافع هلندی این تیم به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 36 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 63 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو 19 پیروزی، 6 تساوی و 11 شکست به دست اورده است.

احتمال جدایی ستاره منچستر یونایتد

 تاتنهام در خط حمله 71 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 17 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 59 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت 6 کلین شیت در فصل جاری شده است.

دیدار پیشرو

تاتنهام در این مهم ترین هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میزبان تیم ‌‌منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار منچسترسیتی را از قهرمانی در فصل جاری دور کنند.!

منچسترسیتی:

گام بلند برای قهرمانی

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها در فاصله تنها دو هفته تا پایان لیگ برتر انگلیس در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی در لیگ برتر انگلیس هستند و با پیروزی در دو مسابقه اینده، تبدیل به تنها تیم تاریخ در انگلیس خواهند شد که در چهار فصل متوالی، جام قهرمانب را بالای سر خواهند برد. منچسترسیتی در سالیان اخیر بیشترین باخت خود در لیگ برتر را مقابل تاتنهام تجربه کرده است و لغزش احتمالی در این مسابقه، منچسترسیتی را از قهرمانی دو‌ر خواهد کرد. رقابت منچسترسیتی و ارسنال، لیگ برتر انگلیس را تبدیل به زیباترین لیگ فصل جاری اروپا کرده است و تنها لیگ برتر انگلیس همچنان قهرمان لیگ مشخص نشده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف فولام رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط فودن،الوارز و گواردیول(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 36 دیدار به میدان رفته است، 26 پیروزی, 7 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 85 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 91 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با ثبت 25 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 33 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی در 12 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و‌ در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس، میهمان تیم تاتنهام در ورزشگاه تاتنهام استادیوم شهر لندن است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار هفتمین پیروزی پیاپی خود را بدست آورند و به صدر جدول مسابقات صعود کند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_ون‌دون‌_پورو_رویال_بیسوما_سار_کولوسفسکی_مدیسون_سون و جانسون

غایبین

سسنیون‌_سولومون_فورستر_اودوگه_ورنر_دیویس_ریچالیسون

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-4-2-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_گواردیول_والکر_رودری_سیلوا_کواچیچ_دیبروینه_فودن و ارلینگ هالند

غایبین

آکه(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 7 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 10 پیروزی بوده است, در 5 دیدار دو تیم در لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی تنها در 1 مسابقه به پیروزی رسیده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P