پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی

___ ___ ____ ____ ___

تاتنهام:

مرغا به دنبال انتقام!.

 

بازی های اخیر تاتنهام

تاتنهام در این فصل هنوز به ثبات نرسیده است، نتایج سینوسی تاتنهام آنهارا از محدوده کسب سهمیه لیگ قهرمانان خارج کرده است و رقبا را به انها نزدیک کرده است، دو شکست پیاپی مقابل دو مدعی اصلی لیگ برتر پیام واضحی از سوی انتونیو کونته به مدیران و هواداران بود که توان رقابت با تیم های قدرتمند لیگ را ندارند!.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف پرستون در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار پیروز شد، گلهای تاتنهام توسط دنجوما و سون(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در لیگ برتر موفق به کسب 11 پیروزی،7 شکست و 3 تساوی شده است و با کسب 36 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

تاتنهام در خط حمله خود با رهبری هری‌ کین 40 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ‌ جزیره را در اختیار دارد، تاتنهام در خط دفاع 31 گل دریافت کرده است هوگو لوریس در شش دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان منچستر سیتی است، هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب یک نتیجه خوب انتقام شکست دور رفت را از سیتی بگیرند و خودشان را نیز به نیوکاسل نزدیک تر کنند.

 

 

منچسترسیتی:

هدیه بزرگ ارتتا به پپ!.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی حالا پس از شکست ارسنال در مقابل اورتون امیدوار تر از گذشته به قهرمانی در لیگ شده است، بسیاری از هواداران و بازیکنان سیتی قهرمانی در این فصل را دیگر باور نداشتند اما حالا شرایط فرق کرده است امید به ارد‌گاه سیتیزن ها بازگشته اما برای قهرمانی پیروزی لازم است!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال در جام حذفی انگلیس رفته است و با نتیجه 1-0 نیز به پیروزی دست یافته است، تک‌گل سیتیزن ها توسط ناتان آکه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 20 دیدار این فصل خود 14 پیروزی 3 تساوی و 3 شکست به دست آورده است و با 45 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و فاصله 5 امتیازی با صدر جدول دارد.

منچسترسیتی در خط حمله خود 53 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 20 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 9 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف تاتنهام در خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارند و فاصله خود را با ارسنال به عدد 2 کاهش دهند و به ادامه مسابقات امیدوار تر شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

لوریس_دایر_رومرو_دیویس_پرشیچ_هویبرگ__بنتانکور_رویال_کولوسفسکی_سون و هری کین

غایبین

مورا

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_لاپورت_آکه_لوین_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

استونس

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم سیتی 10 و سهم تاتنهام 8 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچسترسیتی
P