پیش بازی دیدار تاتنهام و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچستریونایتد

___ ___ ___ ___

 

تاتنهام:

بحران در لندن،سومین سرمربی فصل آمد.!

 

 

بازی های اخیر تاتنهام

فصل برای مرغ های لندن با رویای قهرمانی با کونته آغاز شد اما اوضاع برای آنها خوب پیش نرفت و‌در نهایت مرد ایتالیایی از تاتنهام جدا شد و دستیار او هدایت تاتنهام را بر عهده گرفت، پس از رفتن کونته بحران در تاتنهام بیشتر شد و دومین شکست متوالی تاتنهام، مدیران تاتنهام را مجبور به اخراج دستیار کونته کرد تا به سراغ سومین مربی فصل بروند.! رایان میسن پس از 2 سال یکبار دیگر به عنوان سرمربی موقت تاتنهام انتخاب شده است.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل رفت و با نتیجه 6-1 در این دیدار شکست خورد!. تک‌ گل تاتنهام‌ توسط هری کین به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در لیگ برتر موفق به کسب 16 پیروزی،11 شکست و 5 تساوی شده است و با کسب 53 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

تاتنهام در خط حمله خود با رهبری هری‌ کین 58 گل به ثمر رسانده است و چهارمین خط حمله برتر لیگ‌ جزیره را در اختیار دارد، تاتنهام در خط دفاع 51 گل دریافت کرده است، و در 9 دیدار موفق به ثبت ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان منچستریونایتد در لندن است، هواداران تاتنهام امیدوار هستند از شرایط بحرانی خارج شوند و با کسب یک پیروزی خانگی به کسب سهمیه امیدوار باشند.!

 

 

منچستر یونایتد:

فصل رویایی تن هاخ همچنان ادامه دارد.!

 

 

بازی های اخیر منچستر یونایتد

اریگ تن هاخ در اولین فصل حضورش در جمع شیاطین سرخ انگلیس عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته است و هواداران این تیم را به سالهای بعد امیدوار کرده است. پس از قهرمانی در جام اتحادیه، تن هاخ موفق شد به دومین فینال فصل راه پیدا کند و با توجه به رتبه لیگ برتر، خیال هواداران را بابت کسب سهیمه لیگ قهرمانان نیز راحت کرده است.پروژه ای که بنظر میرسید قرار است چندساله به آن برسند تن هاخ یک ساله آنهارا به ایده خود رساند.!

منچستر یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون در جام حذفی رفت و‌ موفق شد پس از تساوی 0-0 در وقت های قانونی، در ضربات پنالتی ب نتیجه 7-6 به پیروزی دست پیدا کند و‌ راهی فینال مسابقات شود.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 30 بازی خود در این فصل موفق به کسب 18 پیروزی، 7 شکست و 5 تساوی شده است و با 59 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 46 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 15 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 37 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 14 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میهمان تاتنهام است،هواداران منچستر امیدوار هستند به روند پیروزی در لیگ برتر ادامه دهند و یک پیروزی مهم به دست آورند تا به رتبه سوم جدول صعود کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

فورستر_دایر_رومرو_پرشیچ_لنگلت_اسکیپ__هویبریگ_پدرو_کولوسفسکی_سون و هری کین

غایبین

لوریس_بیسوما_بنتانکور_سسنیون_رویال

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_لیندلوف_مگوایر_شاو_ون‌بیساکا_کاسمیرو_اریکسن_رشفورد_آنتونی_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_مارتینز_گرینوود_گارناچو_مک‌تومینای_واران_

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 6 پیروزی و سهم منچستریونایتد 12 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی منچستر یونایتد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تاتنهام و منچستریونایتد
P