پیش بازی دیدار تاتنهام و میلان

پیش بازی دیدار تاتنهام و میلان

پیش بازی دیدار تاتنهام و میلان

__ __ __ __ __ __ __

 

تاتنهام:

لندن آماده جشن صعود؟.

 

 

بازی های اخیر تاتنهام

مرغ های لندن پس از حذف در جام حذفی در لیگ ‌برتر نیز شکست خوردند تا رتبه چهارم آنها نیز به خطر افتاده باشد،آنتونیو کونته قصد تمدید قرار داد با باشگاه لندنی را ندارد و پس از ناکامی با یوونتوس،اینتر و چلسی در لیگ قهرمانان شاید این دیدار اخرین فرصت کونته برای اثبات خود در اروپا است!.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد،تاتنهام در این دیدار 6 ضربه روانه چارچوب دروازه حریف کرد اما موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در 5 دیدار اخیر خود, 2 پیروزی و 3 شکست به دست اورده است، تاتنهام در دیدار رفت با نتیجه 1-0 در ورزشگاه سن سیرو شکست خورده است،و شرایط خوبی در هفته های گذشته نداشته است.

تیم تاتنهام در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است، تاتنهام در خط دفاع نیز 3‌ گل دریافت کرده است و در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان تیم میلان در شهر لندن است، هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب یک پیروزی خانگی در پایان بازی جشن صعود به مرحله بعد را بر‌پا کنند.

 

 

آث میلان:

ترمز پیولی کشیده شد!.

 

 

بازی های اخیر آث میلان

پس از سه شکست پیاپی برای روسونری در ماه های گذشته استفانو پیولی دست به تغییر تاکتیک زد و با 3 مدافع میانی وارد مسابقات شد، میلان با تکیه بر سیستم قدیمی فوتبال ایتالیا موفق شد 4 پیروزی متوالی همراه با کلین شیت به دست اورد اما در هفته گذشته ترمز این تیم کشیده شد و میلان سرانجام گل دریافت کرد و شکست خورد!.

میلان در اخرین دیدار خود به مصاف فیورنتینا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد، تنها کل میلان توسط تئو هرناندز در دقیقه 95 به و ثمر رسیده است.

امار و ارقام اث میلان

میلان در 5 دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است.میلان در دیدار رفت موفق شد با تک گل براهیم دیاز تاتنهام را شکست دهد.

تیم میلان در پنج دیدار اخیر،در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است، میلان در خط دفاع نیز 2‌ گل دریافت کرده است و در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

میلان در این هفته در لیگ قهرمانان به مصاف تاتنهام خواهد رفت، هواداران میلان امیدوار هستند از پیروزی یک گله خود در دیدار رفت دفاع کنند و به مرحله بعد پس از سالها صعود کنند و مجدد در جمع برترین ها باشند.

 

 

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

فورستر_لنگلت_رومرو_دیویس_پرشیچ_اسکیپ__هولبیرگ_پدرو‌پورو_کولوسفسکی_سون و هری کین

غایبین

لوریس_دایر_بیسوما_بنتانکور_سسنیون

 

 

 

ترکیب احتمالی آث میلان 3-4-2-1

ماینان_کالولو_توموری_مالک‌چاو_تئوهرناندز_مسیاس_بن‌ناصر_تونالی_لیائو_دکتلار_ و ژیرو

غایبین

زلاتان_براهیم دیاز(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 5 بازی اخیر دو تیم سهم تاتنهام 3 پیروزی و سهم میلان نیز 1 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است،

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار تاتنهام و میلان
P