پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل

پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل

زمان برگزاری:19/9/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: تاتنهام استادیوم

داور مسابقه: کریس کاوانگا

هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

تاتنهام:

مرغ ها مسیر برد را گم کردند

پیش بازی دیدار تاتنهام و نیوکاسل

بازی های اخیر تاتنهام

برترین سرمربی دو ماه ابتدایی لیگ برتر انگلیس، در یک ماه اخیر به پیروزی نرسیده است و بدترین امار لیگ برتر را در اختیار داشته است. روز های سیاه تاتنهام در لیگ برتر انگلیس همچنان ادامه دارد و بنظر میرسد راه پیروزی مسدود شده است!. اخرین پیروزی تاتنهام در هفته دهم به ثبت رسیده است و مرغ های لندن در پنج دیدار اخیر خود تنها یک امتیاز بدست اورده اند!.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام یونایتد رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورده است، تنها گل تاتنهام در این دیدار توسط رومرو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 15 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 27 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو هشت پیروزی، سه تساوی و چهار شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 10 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 22 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت چهار کلین شیت در فصل جاری شده است .

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته میزبان تیم ‌نیوکاسل در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار یکی از رقبای اصلی خود را متوقف کنند و به روند ناکامی های اخیر خود پایان دهند و پس پنج هفته طعم پیروزی را بچشند.

نیوکاسل یونایتد:

کلافگی کلاغ ها

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

پدیده فصل گذشته فوتبال انگلیس، شرایط خوبی در فصل جاری ندارد و مهم ترین دلیل افت کیفیت تیم نیوکاسل مصدومیت پیاپی بازیکنان این تیم است، ادی هاو در فصل جاری برای ترکیب ابتدایی دچار مشکل شده است و پس از محرومیت گران ترین خرید فصل و مصدومیت بهترین مدافع تیم، دروازبان اول تیم خود را به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف، به مدت طولانی در اختیار ندارد. نیوکاسل در شش مسابقه اخیر خود(تمامی رقابت ها) تنها در دو دیدار به پیروزی رسیده است و از فرم خوب خود فاصله گرفته است.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد.نیوکاسل در این دیدار سه ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و توسط پیکفورد مهار شده است.

آمار و ارقام نیوکاسل یونایتد

نیوکاسل در 15 دیدار این فصل خود 8 پیروزی، 2 تساوی و 5 شکست بدست اورده است و با کسب 26 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله خود 32 به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. در خط دفاع نیوکاسل یونایتد 17 گل دریافت کرده است. نیک پوپ سنگربان مصدوم نیوکاسل، در این فصل موفق به ثبت شش کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل یونایتد در این هفته میهمان تیم تاتنهام در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام است، هواداران نیوکاسل امیدوار هستند از شرایط بد تاتنهام استفاده کنند و با پیروزی از زمین خارج شوند.

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_بن‌دیویس‌_اودوگه_پورو_بیسوما_ریچالیسون_لوسلسو_کولوسفسکی_جانسون و سون‌هیونگ‌مین

غایبین

سولومون_سسنیون_پریشیچ_بنتانکور_مدیسون_ون‌د‌ون_فلیپس_سار_دایر

ترکیب احتمالی نیوکاسل یونایتد 4-3-3

دوبراوکا_لیورامنتو_کرافت‌_شار_ترپیر_میلیه_گیمارش_گوردون_آلمیرون_جوئلیتون و الکساندر ایساک

غایبین

مورپی_پوپ_بوتمان_بارنس_تونالی_بورن_ویلسون_اندرسون_ویلوک_لانگستاف_تارگت_لاسلس(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم تاتنهام 11 پیروزی و سهم نیوکاسل نیز 7 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. نیوکاسل در فصل گذشته رفت و برگشت موفق به پیروزی برابر تاتنهام شده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P